Merjem bevállalni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel és egy kisebb csoporttal menni fogunk a közeli megyébe. 12-en leszünk, két autóval fogunk menni. Az ismerősöm (a 'főszervező') megkért, hogy vezessem a másik autót.


Félek a másik autóval menni, mert friss jogsim van. Az ismerősöm állat módjára vezet. Semmi GPS, csak annyi lenne, hogy utána kellene mennem az autóval (amit ő ad). Kb 1,5 óra lenne az út, csak oda.


Merjem elvállalni?

19l



2013. júl. 13. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy nem, akkor nem.

Legalábbis nem állat módon kell kezdeni.

2013. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Én merném, ebből tanulnál hisz rajtad is lenne felelősség

Engem apám ráültetett a motorjára, 15 évesen és azt mondta addig ne száljak le míg nem érzem azt hogy tudom kezelni a motort, a kocsi ugyanilyen idegen adja oda, tök ismeretlen és neked kell feltalálni magad

Nem fogsz felcsavarodni sehova, attól hogy Ő szeret hajtani neked nem kell csak ne maradj le azért

21/F

2013. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Rutint nem úgy kell szerezni, hogy egy nálad sokkal vekmerőbb sofőrt követsz, aki gyorsabban meg, mint te szeretnél. Amelyik kanyart ő bevesz nyolcvannal, te ott kisodródsz, a szemből előző motorost ő lazán kikerüli, te elrántod a kormányt és nagy baj lesz... Ne vállald, mondd meg az ismerősödnek, hogy frissjogsival ez felelőtlensèg lenne tőled.
2013. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hasonlóból volt majdnem baleset télen...
2013. júl. 13. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van más, aki vezethetné a másik kocsit, akkor szerintem inkább passzold a vezetést.
2013. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jó az a szó, hogy bevállalod. Egyszerűen bólints rá, hogy rendben, és megnézed a címet, hogy hol is van...papíralapú térképen persze. aztán viszed magaddal, és néha megkéred a melletted ülőt, hogy olvassa az itinert...


namost, ha azt írod, hogy a srác nem mondja hová mentek, csak kövesd, nos az..ööö...finoman szólva..őő..szándékos ...szívatás, egyszerűen röhögni akarnak.


ha tökös csajszi vagy, akkor nem mész mint az őrült, vagy szólsz, hogy csináljon máeból hülyét..


az is igaz, hogy sokan várnak vesére, szívre, erre-arra...


te döntesz...

2013. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!