Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért kezelik rosszul a...

A nők miért kezelik rosszul a feminizmust általánosságban?

Figyelt kérdés

Szerintem itt nyugodtan lehet általánosítani. A nők egyszerűen rosszul kezelik ezt az egészet, és mérhetetlenül ostobának tartom ezért az ilyen nőket. Beleviszik a személys gyűlöletüket. Összeülnek páran, és akkor kezdetét veszi a "minden férfi egy állat" téma.


Miért nem tudják objektíven kezelni ezt az egészet?



2013. júl. 18. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Kedves előzők...


hogyha arról beszéltek, hogy az igazi feminista az csupán a nők egyenjogúságáért küzd, hogy mindenkit ugyanolyan jogok illetnek meg...

no de, Európában meg Magyarországon már régóta szavazhatnak, dolgozhatnak bárhol, stb...

nem kötekedésképp kérdezem, de ha ez már teljesült, akkor már egy "igazi feministának" nincs is dolga, vagy? Legfeljebb Közel-Keleten meg Ázsiában?



ui: jójó persze nem teljes az egyenlőség, mert egy nehézipari munkára nem biztos hogy egy nőt szívesen vesznek fel, ahogy pl. titkár férfival is ritkán találkoztam :)

2013. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos még akad olyan férfi, aki nem tartja egyenlőnek a nőket. Az én párom, meg az apám is nagyon jó fej, nade néhány rokonom nem igazán. Egyik ismerősöm kerti partin mindig a párját ugrasztja, ha sör kell neki a hűtőből, mintha neki nem lenne lába. A csaj ellátja a háztartást. Hétvégén főz az idős anyósára, ráadásul még a füvet is ketten nyírják a párjával otthon is, meg az anyósnál. Meg más kerti munkákat is. Pl. lapátolja havat, de a hapi még életében nem mosogatott. Míg a férfi 26 éves fia a mamánál a szobában alszik. Mikrójuk nem lehet, mert a pasi szerint károsak ezek a sugarak. És a pasi 55 éves kb. Bocs ha zavaros lett.
2013. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Persze fordított eset is elő szokott fordulni. Mármint hogy a nő az istennek nem hajlandó megmozdulni és csinálni valamit, de a kávét azt az ágyba kéri.
2013. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát, ez a munkadolog, igen, igazad van, mindkét eset előfordul. Én erre mindig is úgy gondolkoztam, hogy nem gondolkoztam rajta. Ha van időm, segítek a páromnak, ha van ideje ő segít nekem. Nem téma. De nálunk azért vannak "tipikus" nemhez kötött munkák. Tehát nem mondom neki menjen ki befoltozni a gumit, vagy szegecselje össze a deszkákat, én megaddig elmosogatok, meg ő sem erősködik, hogy miért nem én csinálom a házimunkát. Csak azért mondom mert ilyet is láttam már, családban, hogy a nő tiltakozott minden házimunka ellen, hogy ő csakazért sem, de a fűnyírót nem tudta beindítani.
2013. júl. 18. 14:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Az nagyon szép dolog, hogy besegítetek egymásnak.
2013. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
Mindkét oldalon rengeteg ilyet látni sajnos... Ez nem feninizmus meg hímsovinizmus kérdése...
2013. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!