Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » SOS 19-20 éves csajok adjatok...

SOS 19-20 éves csajok adjatok tanácsot! Hogyan írjam meg lányként, facebookon egy volt fiú osztálytársamnak, hogy barátoznék vele mert úgy érzem sok a közös bennünk? A többi lent

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 12:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem vett nagyon észre mert visszahuzódó voltam most hogy végeztünk mindketten a suliban beszélnék vele de nem akarom rögtön elijeszteni,hogyan közelítsek finoman hogy ne nézzen nyomulósnak ?

Tényleg ne az esetem csak barátkoznék vele.

Aki járt már ebben a cipőben és be is jött neki írjon.


Nem kérek vicces vagy gúnyolódó beszőlásokat !

2013. júl. 23. 12:37
 2/13 anonim válasza:

minek külön megírni neki? jelöld be,írj rá érdeklődj felőle,pár nap múlva vagy akár másnap írj rá beszéljetek.

Felesleges külön leírni neki hogy barátkozni akarsz vele,ismerkedj vele kérdezd meg mit szeret csinálni,ha más tök jól eldumáltok találkozzatok!

2013. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
*már
2013. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Szia! Tudom, hogy már túl vagyunk az iskolán, de jó lenne beszélgetni. Úgy érzem, sok közös van bennünk, és sajnálom, hogy a suli alatt nemigazán beszélgettünk... Szívesen megismernélek jobban, hogy vagy, milyen a nyár?"
2013. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nemrég tett fel erről egy kérdést a fiú :D Ha jól emlékszem, nem volt túl lelkes...
2013. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szeretnék még sablon szövegeket kérni ha lehet aki akar segíteni.Például nagyon szereti a filmeket és sorozatokat és én is szóval valahogy ezzel kéne indítanom.

Tudom hogy egyesek lazán veszik de ebbe tényleg nem lehet csak úgy belecsapni muszáj valami bevezetéssel kezdeni ha nem akarom elijeszteni és hogy biztos visszaírjon.

2013. júl. 31. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azért mindenesetre óvatosan fogalmaznék, mert ha nem tetszik neked, akkor félreértheti a közeledésedet.
2013. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

em muszály nyilvánosan tudatnod vele hogy baratkozni szeretnél vele ez amolyan dedós és ómodi szerintem.

XXI szézadban vagyunk :P

Bőven elég ha ráírsz megkérded hogy van , milyen volt a napja.. majd egy két nap mulva ha nem hoza fel a témát megmondanád h jó lenne egyet kimenni

vagy hogy mész ki a volt osztálytársaitokkal s mehetne ő is stb. sok mod van arra hogy összebarátkozzatok :P

Csak törd az agyad :D

2013. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

LOL. ez nem lehet hogy a te volt osztálytársad?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..

2013. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

oké lehet hogy nem kéne regényt írnom mit akarok tőle

Az még egy megoldásom hogy szereti a Hannibált és egyszerűen küldök neki valami róla vagy sorozatról szóló iterjút ha arra reagál,elkezdhetünk beszélgetni.


Egyépként kiváncsiak vagytok a szövegre amit megíratam neki ?

2013. aug. 3. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!