Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek egy papucsos...

Granulátum kérdése:

Mi a véleményetek egy papucsos férfiról?

Figyelt kérdés

Nem a divat kategóriába írtam, mert ez a jelenség több annál.


Szóval szerintem iszonyú gáz, amikor egy kocsiból kiszáll egy férfi papucsban és elkezd slattyogni benne.


Néhány helyszínt ne vegyünk figyelembe, mert ezeknél természetes a papucsos férfi látványa:

- lakóingatlan és tízméteres körzete

- vízpart és ötvenméteres körzete

- kórház és húszméteres körzete.


Ami engem kiakaszt az a közterületen megjelenő papucsos férfiak látványa, pedig én is hímnemű vagyok, de én fel nem vennék papucsot utcára meg nyilvános helyre.


Egyáltalán valaki komolyan tud venni egy ilyet? Én tárgyalni sem vagyok hajlandó velük.



2013. júl. 29. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a véleményem hogy melege van

télen biztosan nem látsz ilyet

2013. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Milyen papucs?

Az igényes bőr papucsok jók, a tarka műanyag tangapapucs és kínai sports feliratú papucs tényleg gáz.

2013. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Csakis vietnami papucs és bakancszokni kombináció esetén elviselhető.


Mégis milyen választ vársz? Miért ne viselhetne egy férfi egy normálisan kinéző papucsot 40 fok melegben?

2013. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Ne is állj szóba senkivel! Ők sem akarnak veled. Nyakkendőt is köss, ha beledöglesz, akkor is! Az úr, a koporsóban, vagy akár a krematóriumban is legyen úr!
2013. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te mit szoktál hordani nyáron akkor?
2013. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nők hordhatnak mindenféle nyílt cipőt, a férfiak miért ne tehetnék ezt meg? Persze ehhez olyan papucs is kell, ami kinéz valahogy.
2013. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6/6-nak tökéletesen igaza van.

A nők 90%-a ilyenkor papucsot, vagy szandált visel, a férfiaknak miért csak sportcipőt lehessen?

És ugyanez igaz télen is. A nők nagy része csizmát visel, de férfiakon alig látok, pedig vannak nagyon fasza elegáns bokacsizmák, ehelyett mindenki ilyen szar magas szárú cipőkben van...

2013. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Ember, hát mit vegyen fel 40 fokban??? -.-
2013. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem is ciki a papucs/szandál 6 éves kor felett férfiakon.


Sőt szerintem ez a vietnami papucs csinos nőkön is gáz. Ahogy slattyognak benne a lúdtalpas lábaikkal tiszta gáz...


De ne erőlködj, nem fogják a válaszadók megérteni a problémádat.


Mit vársz a 10 millió proli országában?

2013. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Én még hozzávenném a kivételekhez a piacot, oda én is megyek néha kerti papucsban, sőt a melósruha és más hasonlók is elfogadhatók piacon.

Amikor a papucs kiegészítői a tarka izompóló, a strasszos fülbevaló és a műizmok, arról az a véleményem, hogy az ízléstelenség határai egyre tágulnak. Amikor valaki kerti vagy otthoni ruhában (papucs, esetleg festékes vagy régebbi póló, rövidnadrág) elugrik a boltba, azzal szerintem semmi gond nincs. Az irodába értelemszerűen nem így megy be az illető. Nem kell mindenhová kiöltözni.

A férfiak lábának nyáron meg nem sülésére a megoldás szerintem a szandál. Nagyon normális és jól kinéző férfi szandálokat lehet kapni.

2013. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!