Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek egy papucsos...

Granulátum kérdése:

Mi a véleményetek egy papucsos férfiról?

Figyelt kérdés

Nem a divat kategóriába írtam, mert ez a jelenség több annál.


Szóval szerintem iszonyú gáz, amikor egy kocsiból kiszáll egy férfi papucsban és elkezd slattyogni benne.


Néhány helyszínt ne vegyünk figyelembe, mert ezeknél természetes a papucsos férfi látványa:

- lakóingatlan és tízméteres körzete

- vízpart és ötvenméteres körzete

- kórház és húszméteres körzete.


Ami engem kiakaszt az a közterületen megjelenő papucsos férfiak látványa, pedig én is hímnemű vagyok, de én fel nem vennék papucsot utcára meg nyilvános helyre.


Egyáltalán valaki komolyan tud venni egy ilyet? Én tárgyalni sem vagyok hajlandó velük.



2013. júl. 29. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen egyet értek veled kérdező, én sem szívesek beszélnék ilyen emberekkel, süt róluk az igénytelenség.
2013. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Láttam már egy-két férfipapucsot, amik stílusosan néztek ki, de a többség egyszerűen hányadék és ciki. Főleg ha vki hivatalba, bankba, orvosi vizsgálatra megy papucsban. Vannak olyan dolgok, amik szabadidő-öltözetnek minősülnek sztem, és a papucs is az.
2013. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

"pedig én is hímnemű vagyok" Ebben nem lennék biztos...

Én férfit még nem hallottam így nyilatkozni önmagáról.

Mintha egy nő azt mondaná, hogy ő nőstény. Lealacsonyító...

A papucs meg nem elegáns, de melegben megrohad az ember lába a zárt cipőben.

A szandált nem lehet, mert "nagyranőtt óvodások".

Papucs nem lehet, mert "slattyog benne, meg amúgy is igénytelen"

Mezitláb meg csak nem lehet az ember.

Rohadjon meg az ember lába a 45°-os hőségben a zárt cipőben? A nők hordanak mindenféle extrém cipőket, szandálokat, papucsokat, vászonzsák lábbeliket. Az miért nem ciki? Miért csak a férfin gáz a nyitottabb lábbeli?

2013. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16%
Mert a férfi nyitott lábbelik nem stílusosak, és nagyon kevés a kivétel. Nem azért ciki mert papucs, hanem azért mert ronda, igénytelen, undorító papucs ronda, igénytelen, ápolatlan lábakon.
2013. júl. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát azért, hogy mi stílusos és mi nem, arról vitatkozhatnánk...
2013. júl. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
De ember mivan veled? mért lenne gázzz ha az ember papucsot visel legalább legyen tiszta a lába.;
2013. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Felháboritó. Hogy merészel döntést hozzni a saját életében. Tessék cipőt hordani, ez parancs!!!
2013. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%

"Mit vársz a 10 millió proli országában?"


Te biztosan egy intellektuális budai sznob vagy.

2013. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!