Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Strandon ti hova teszitek a...

Strandon ti hova teszitek a pénzt, autókulcsot stb. , ha mindannyian bementek a vízbe?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 20:13
 1/10 anonim válasza:
46%
Táskába,rá törölköző
2013. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Láttam egy videót, amiben egy kis részét a kifogyott naptejes doboznak kivágták, és abba csúsztatták bele.:)
2013. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pénzt a vízhatlan nyakba akasztós pénztárcába, törölköző , naptej marad a parton, a többi az öltöző szekrényben, az öltöző szekrény kulcsa rákötve a pénztartóra.
2013. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem viszek soha csak kb 3000 forintot egy kis tasakban.
2013. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a táskába, rá törölköző kb. 30 évvel ezelőtt volt biztonságos
2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig a táskába, és rá a törülköző elvet alkalmazom, soha nem lopták még el így a pénzemet; remélem, nem is fogják. És nem viszek egyszerre magammal sok pénzt, csak amennyi feltétlen szükséges.
2013. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyakba akaszthatós vízi pénztárcába teszem a pénzt. Gyűlölöm amúgy, de tudod kinek van kedve még a térképről is lemenni az öltözőkabinokhoz meg az értékmegőrzőhöz, ha mondjuk inni akarsz valamit, a gyerek kér egy fagyit vagy akármit... Jellemző módon ezek a megőrzők pont a strand olyan területén vannak, hogy a lehető legtávolabb legyenek a medencéktől, kajáldáktól. Meg tényleg, a parton semmi értékeset nem lehet hagyni, képtelenség figyelni folyamatosan rá, meg ha látod is, hogy valaki matat, mire odaérsz... Értékmegőrzőbe megy a slusszkulcs, telefonok lenémítva vagy kikapcsolva, ne a kocsiban főjenek fel. Ami a parton marad a naptej, törölköző, felőlem vihetik ezeket, nem vágna mellen, kellemetlen lenne, viszont mondjuk egy papucsot egyszerű pótolni (volt már rá példa) mint egy telefont.
2013. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, ezen én is gondolkodtam. Én eddig azt csináltam, hogy táska, rá törölköző, és nagy értékeket nem vittem magammal. Barátom a strandpénztárcára esküszik, erre a nyakra akaszthatósra. Ezen még gondolkodom, mert praktikusnak praktikus, de közben meg annyira furán néz ki... de azt hiszem, beadom a derekam, inkább legyen biztonságban az a párezer forint, amit leviszek.
2013. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értékmegőrző. Nem kell 5 percenként fagyizni járkálni, inkább ez mint hogy otthagyjam őrizetlenül vagy szerencsétlenkedjek ezekkel a gagyi nyakba akasztós hülyeségekkel.
2013. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is félnék, hogy a vízben úszás közben leesik.
2013. aug. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!