Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van-e olyan kapcsolat, ahol a...

Van-e olyan kapcsolat, ahol a férj/élettárs a kezdeti kedvességet meg is tartja és nem kezd egy idő után alpári módon beszélni/viselkedni?

Figyelt kérdés
Az exemet éppen emiatt - az alpári modora - miatt hagytam el pár éve, kezdetben kedves, alpárimentes volt, később azonban kimutatta a foga fehérjét. A mostani párom is ugyanilyen lett; szintén egy idő után alpáriasan is viselkedik időnként. Én nem alpáriaskodok senkivel. Ha dühös vagyok, akkor is kulturáltan szoktam kifejezni nemtetszésemet.
2009. okt. 26. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan sok terhet cipel a vállán! Néha jobb így kiengedni a gőzt, mit "alkoholba folytva bánatom" vagy gyomorfekély és sorolhatnám...
2009. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a helyesírás fájna...: fojtva
2009. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van. Pl a miénk. Lassan 9 éve , 5 hónapos kisfiunkkal boldogan élünk. Nem mondom, hogy nincsenek vitáink, de nem zajosak a napjaink. Nem vagyunk alpáriak, szemetek a másikhoz, nem mondjuk el a másikat mindenfélének. Ha valami baj van, az rá van írva mindkettőnk arcára, és akkor jön a "gyere beszélgessünk" dolog, és ez eddig mindig bevált.
2009. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!