Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel az emberi genek nagymert...

Mivel az emberi genek nagymertekben "szennyezettek " az edenkerti genekhez kepest, meglehet, hogy Kain utodai a Lilith gyermekeivel valo kapcsolat utan valtak ilyenne? >

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 11:32
1 2
 1/12 Problem2 ***** válasza:
34%

Túl sok scifit nézel apukám:)

Szennyezett gén??Az milyen?:O

Ádám és Éva története metaforikus és szájhagyomány miatt maradt fönt.Kb. mint a Kalevala.

Ha létezett evolúció (miért ne létezett volna?Nagyon sokan bebizonyították!!) ill. minden jel erre utal.

Így nincs is értelme a kérdésednek.


Egy hívő katolikus.

2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miben hivo katolikus vagy? Ha az evolucio olyan tokeletese bizonyitott velemenyed szerint , akkor te semmikeppen sem lehetsz Isten gyermeke , sookal inkabb a majomtol szarmazol .
2011. aug. 26. 12:20
 3/12 anonim ***** válasza:
(Nem az első voltam.)
2011. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Brühühüüh, senki sem származik a majomtól, fogjátok már fel drága édes egyetlenkéim, közös ŐSünk van a majmokkal.

És ha elvárod, hogy mások toleránsan kezeljék a nézeteid, akkor neked se kéne a másikét lenézni.

2011. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Problem2 ***** válasza:
34%

1. válaszoló vagyok:

Én nem tagadom le azt ,hogy a génjeim a majmoktól vannak.De a lelkünk az Istentől ,minden állat lelke az Istentől van.:)

Örülök ,hogy Darwin rájött az evolúcióra.Ezáltal fölnyitotta az emberek szemét és sok hívő szemét ,hogy van evolúció---> van fejlődés.

Persze le lehet ragadni Ádám és Évánál ,csak nincs semmi értelme...:)

2011. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
12:37-nek igaza van. Ha tényleg igaz lenne ez az Ádámosdi-Évásdi, vegetálna az emberiség.
2011. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem a majmoktól származunk az evolúció szerint, hanem a majmoknak és az embereknek közös az őse. Fogjátok már fel!
2011. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Problem2 ***** válasza:
51%
Utolsónak is igaza lehet.Habár szerintem olyan mindegy ,hogy majmoktól származunk vagy közös ősünk van.
2011. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sághegyi Csaba ***** válasza:
2011. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lilith gyermekei elég gagyi mítosz, vagy ha mégsem, akkor nem értem, miért kell keverni a Bibliával. Ez kb. olyan, mintha Zeusznak és Visnu inkarnációinak a viszonyát feszegetnénk...
2011. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!