Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert szolnak be folyton...

Miert szolnak be folyton mindenkinek aki a facebook-kal kapcsolatban kerdez valamit?

Figyelt kérdés

Pl. valaki feltesz egy kerdest hogy "veletlenul kitoroltem az egyik kepemet amin meg volt jelolve x-y, szerintetek visszategyem?" vagy "hogyan allitsam be hogy csak az ismeroseim lassak az adatlapom?", esetleg olyat, hogy "senki sem lajkolta a profilkepemet, miert?" szoval akarmi, akkor valakinek rogton az az elso gondolata hogy a kerdezo mekkora egy luzer, nem a valosagban el, egyfolytaban a feszbukon log es csak az erdekli. Miert gondolnak rogton erre es oltjak be a kerdezot, feltetelezik azt hogy egy elettelen szanalmas senki lenne? Konkretan ilyeneket mondanak, hogy "ne a feszbukon eld az eleted!!!!", "szanalmas vagy!!!!", "uristen ez a legnagyobb problemad???!" es tarsai. Miert jo ez?



(Nem vagyok benne biztos hogy ez lenne-e a jo kategoria)



2013. aug. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul aki beszól, az meg valószínűleg itt, a gyakori kérdéseken éli az életét, nem tudom mivel különb náluk.
2013. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszolas helyett beszolest irtam.. o.o
2013. aug. 14. 23:34
 3/4 anonim válasza:

Sztem csak irigykednek, mert a szüleik nem engedik, h regisztráljanak. :))


Különben én mindennap felnézek facebookra, és mégsem vagyok antiszoc, vagy személytelen.


Ja, és én például nagyon is a valóságban élek.

2013. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert:

-azt hiszik, az ő véleményük egy dologról a mérvadó és a szentírás, és az hülye, aki nem úgy gondolkodik - szóval a sok facebookellenes inkább kiéli az utálatát, mint hogy segítsen (értem, hogy segíteni nem tud, de akkor miért érez ingerenciát a válaszadásra?)

-szeretnek másokat bántani a neten, gondolom, nem ekkora a pofájuk élőben

-általánosítanak az összes tinivel szemben, mert sajnos tényleg vannak olyanok, akik a Facebook-on élik az életüket


Viszont meg kell hagyni, van pár kérdés, amikor pár tini annyira dramatizál egy piti facebookos dolgot, vagy olyan baromságot kérdez, ami mellett nem lehet elmenni szü nélkül. Pl. amikor írja a csávó, hogy napi 100 lánynak ír, milyen k.rvák, hogy egy sem ír vissza, vagy ha egy kitörölt kép vagy egy lájkolatlan kép miatt olyan hisztit vág le, hogy "öröm" nézni.

2013. aug. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!