Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az Inuitok tényleg felkínálják...

Az Inuitok tényleg felkínálják a feleségüket éjszakára?

Figyelt kérdés
Még régen olvastam arról a szokásról, hogy ha egy Inuit (Eszkimó) vendégül lát valakit éjszakára, akkor azzal kedveskedik neki, hogy felkínálja a feleségét! Igaz ez manapság még?
2008. júl. 1. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Valahogy fel kell lendíteni a turizmust, máskülönben ki a fasz menne az északi sarkra? :D
2008. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ez LOL :)))))))) AMúgy én is olvastam ezt, szal igaz lehet.:)))
2008. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt!! Az a legnagyobb sértés, ha nem fogadod el az asszonyt.
2008. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha tudsz angolul ez egy hasznos link lehet, elég részletes a cikk és tisztáz pár fogalmat:

[link]


OFF:

Amúgy azzal nem értek egyet, hogy a cikk kormozza a keresztény misszionáriusokat, akik megpróbálták erről lebeszélni a helyieket.


Szerintem nagyon-nagyon fontos a hűség egymás iránt. Tehát ha én arrafelé mennék:


1.vinném magammal a feleségemet

2.ha valamilyen oknál fogva mégis felkínálná a házigazda a b. nejét, inkább lennék "illetlen", és visszautasítanám.

2008. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez arrafelé azért fontos, mert ezeken az alkalmakon kívül nem igazán van mód a keveredésre - így néhány generáció alatt belterjessé válna az ottani emberiség, és elkorcsosulna.

MA MÁR jobban megy a mozgás... de régen ez létfontosságú volt!

2008. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!