Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy idősebb férfi egy...

Ha egy idősebb férfi egy fiatalabb nővel találkozik, akkor ki köszön előre?

Figyelt kérdés
Magyarul mi a fontosabb? A nem vagy a kor?

2013. aug. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kis korkülönbség esetén a férfi a nőnek. Tehát egy 20 éves lánynak előre kösözön egy 40 éves férfi. Egy hajlott kori bácsinak szerintem már minden nem hajlott korú nőnek előre kell köszönnie, az illem szerint.
2013. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sándorjános ***** válasza:
82%
Szerintem azért egy férfi, még ha idős is, lehet úriember és köszönhet a gyengébb nemnek, még ha az nem is köszönt előre (És itt olyan nőkre gondolok, akik 17-18 fölött vannak). A fiatalabb lányok esetében, azért mégiscsak győzzön az illem.
2013. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki előbb észreveszi a másikat!
2013. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol találkozik... Ha utcán futnakössze, akkor lásd a fenti válaszokat. De ha egy kávézóban vagy mozi előcsarnokában, akkor az köszön előre, aki érkezik, vagy éppen menni készül.
2013. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!