Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti összevesznétek a legjobb...

Ti összevesznétek a legjobb barátnőtökkel ez miatt? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
az van, hogy a barátnőmnek van barátja, természetesen osztálytársunk ő is.. egész nap együtt vannak, hozzám már oda sem jön sem a többi lányhoz.. mindig vele van.. mikor még nem jártak akkor mindent meg tudtam beszélni vele, őszinte voltam hozzá(bár ő hozzám nem hiszem), minden szombaton vagy vasárnap elmentünk a közeli cukrászdába, vagy sétálni, vagy éppen hozzájuk vagy hozzánk.. most meg szinte lesz@ar, és a barátjával van elfoglalva.. suliban szinte minden órán mellette ülök, akkor néha-néha szól valamit, de ha nem kezdeményezem a beszélgetést akkor nem beszélünk.. facebookon jan. 31-óta nem beszéltünk.. a csaj teljesen más lett, a beszédstílusa, az öltözködése.. a push-up nagy cimbi.. komolyan mondom már irritál, de mit tehetnék? tiszta vizet szeretnék önteni a pohárba, mit írjak neki? SEGÍTSETEK!!! 14/L

#barátnő #legjobb barátnő #összeveszés #összeveszés pasi miatt
2013. márc. 24. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon örülsz a boldogságának, de rosszul esik, hogy a pasija miatt elhanyagol téged, és hogy találkozzatok többet. Nehéz helyzet, nekem is emiatt romlott meg a kapcsolatom anno a barátnőmmel, és azóta sem olyan mint régen.
2013. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés, nagyon is, én is jártam már így...

Sajnos, ez a női barátságokban gyakori. Ha egyiküknek párkapcsolata lesz, a barátnő másodhegedűssé válik. Ezen nem mindig lehet segíteni.

Beszéld meg vele a problémát, hogy neked ez rosszul esik, hogy így hanyagol. Persze, nyilván, hogy a társával fog többet foglalkozni, de azért a barátságot sem szabad eldobni.

2013. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt mind elmondhatod neki, de ne szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot. Lehet, hogy szakít a barátjával, és akkor senkije sem lesz, és akkor neked mellette kell lenne
2013. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ugyanez volt velem és a barátnőmmel. Szerintem is mondd meg neki, hogy tényleg örülsz a kapcsolatának, de ennek ellenére nem kéne elhanyagolnia..stb.

Nos, velem is megtörtént, csak durvább szituációban. Mi azóta sem vagyunk barátnők. Az lett belőle akit mindig utáltunk és olyannyira megvetettünk. Azóta is csak akkor vagyok jó neki, ha nincs más vagy, ha szüksége van segítségre. Ha a beszélgetés után még mindig nem változtat semmin, és mindent a kénye-kedve szerint alakít, szerintem ne is vedd figyelembe a létezését, legyél vele te is olyan mint ő veled!

2013. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pontosan ez van a Szent Johanna Gimi 3.kötetében....ha nem olvastad elmondom az ottani csaj mit csinált...várt.az idő a legjobb gyógymód,bármiről is legyen szó.
2013. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!