Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti vittetek (elvittétek)...

Ti vittetek (elvittétek) barátnőt/barátot (a barátnőtöket/barátotokat) a szalagavatóra?

Figyelt kérdés
És kötelező volt, vagy csak aki akart, az vitt?? És amúgy minek vinni valakit?? Én úgy tudom, hogy ez a suliról/érettségiről szól, és nem a kapcsolatokról, hogy most mindenki megbámulja, hogy kinek van/nincs barátja/barátnője...

2013. szept. 11. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt viszel akit akarsz.


Persze,hogy vittem a barátom,ott volt a helye,ő is lássa a táncunkat.

akinek volt barátja,barátnője,hozta.


Attól,hogy neked nincs,ne lázadozz ha más viszi.

2013. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Bármilyen rendezvényre, vagy eseményre miért viszed a párodat? Mert meg akarod osztani vele az élményt! Irigy vagy arra, akinek van párja?
2013. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
bocsi, lehet, hogy elég sz@rul írtam le, de attól még, hogy valakinek van barátnője/barátja nem muszáj, hogy rád kényszerítse, hogy te is vigyél, miközben neked meg nincs, félreértés ne essék én nem vagyok irigy, se semmi... csak akkor ne az legyen, hogy te miért nem hoztál senkit, így meg amúgy...nálatok mindenki vitt, vagy csak akinek volt??
2013. szept. 11. 16:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, melyik típusú szalagavatótok van.


Nálunk a szalagavató két osztályteremben volt, a sajátunkban először komoly és komolytalan (tanár paródia) műsort adtunk elő a tanárainknak, a végén a szalagavatás maga, utána a másik teremben pezsgőzés, kajálás, társalgás volt tanárok, diákok között, majd tanárok hazamentek, diákok kocsmába, két fiatalabb tanárnő jött még velünk, majd később éjfél körül egy szórakozóhelyre mentünk. Nyilván a kocsmába már mindenki azt hívott (de asztalokat azért foglaltunk), akit akart, de magán a szalagavatón csak az osztály és a tanárok voltak, senki más.


Ezzel szemben barátnőm egy másik városban tanult, más szokásokkal, ott a szalagavató nagyszabású volt, egy rendezvény központban volt színpadon a műsorok, mindenkivel szülők, barát/barátnő, én is ott voltam, utána bál, meg hasonlók, ráadásul az összes párhuzamos osztály együtt.

2013. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmet elhívtam a szalagavatómra annyi hogy a szüleimmel jött be mert nekünk 1 órával korábban már bent kellett lennünk és ugye nem volt elég időm így apám céges autójával mentem be ami alapból csak két személyes volt, barátnőm meg jött anyámékkal. A szalagavató utáni bulira már nem jött el, pedig jöhetett volna mert az osztályba meglett szavazva hogy akinek van párja az hozhatja, de nem akart jönni, mert nekünk a szalagavató péntek este volt és neki haza kellett mennie mert koleszos volt mivel másnap temetésre kellett mennie.

Nem kötelező csak illik azért. Épp úgy hogy ballagásra is meghívod a párodat esetleg pár közeli barátot is ha úgyvan.

2013. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt barátom, amikor a szalagavatóm volt, az egyik nagyon jó barátnőmet hívtam el, még táncoltunk is XD Sokan elvitték persze a párjukat, de nincs túl sok alkalmuk így táncolni ketten (ami azért valljuk be, elég romantikus), ha akkor már meglett volna a jelenlegi párom, biztos nagyon örültem volna neki, ha részt vesz ezen az eseményen.
2013. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"nálatok mindenki vitt, vagy csak akinek volt??" Nem, az is vitt akinek nem volt!!!!!
2013. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7:

Az biztos prostit hoz :-)

2013. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem. Akkriban ez még nem volt divat.
2013. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én meg csak egy földmunkás vajok
2013. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!