Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség a lányt első...

Illetlenség a lányt első randin kocsmába vinni?

Figyelt kérdés
Törzshelyről van szó, bemutatnám haveroknak, meg lehúznánk pár sört.
2013. szept. 13. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lányt kocsmába?
2013. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Errefelé nincs sok szórakozási lehetőség, csak kocsmák. Nem Pesten élek, hogy 86D-s mozikba tudjam vinni sajnos.
2013. szept. 13. 10:17
 3/11 anonim válasza:
Uhh, első randin? Inkább sétáljatok, ha ennyire nincs lehetőség másra.
2013. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A barátnői is járnak kocsmába. De igazatok van, inkább valami nyugodt helyet keresek.
2013. szept. 13. 10:32
 5/11 zabmester ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kocsmával van a baj, ha az adott helyen más nem nagyon van, akkor nyilván ő is szokott ilyen helyeken megfordulni. Viszont az első randin haveroknak bemutatni? Az ráér akkor, ha már túl vagytok pár randin és látjátok, hogy ebből lesz-e kapcsolat vagy sem. Inkább olyan helyet válasszatok, ahol kettesben lehettek, tudtok beszélgetni, megismerni egymást. Ez lehet "kocsma" is, ha nem késdobálóról van szó, de nem hiszem, hogy rögvest a haveri társasággal kellene kezdeni. Nekem legalább is kellemetlen lenne, ha egy ismeretlen társaságba csöppennék az első randin.
2013. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nincs más, és a lány szívesebben ülne be valahova, és persze nem egy talponálló kricsmi, akkor működhet, de szerintem se erőltesd a haveri dolgot, mert úgy tűnhet a lánynak, mintha csak dicsekedni akarnál vele, vagy nem érzed jól magad vele kettesben.

Szóval beülhettek, de maradjatok kettesben, és előtte kérdezd meg, van-e kedve hozzá, vagy inkább sétálna.

2013. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy illetlenség, ha igényes a hely (és nem talponálló vagy nem az a hely, ahol a környék összes alkesze meg idióta tinije ott tobzódik), hanem ésszerűtlen. Az első randin az a jó, ha nyugodtan tudtok beszélgetni, kettesben. Haverokkal inkább később ismertesd össze.
2013. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább sétáljatok egyet, vagy menjetek el piknikezni.
2013. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen, köszi mindenkinek!
2013. szept. 13. 17:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Én benne lennék egy ilyen "randiban" elsőre. Így csak nem olyan feszélyezett az ember, mintha csak kettesben lennétek.
2013. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!