Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Erkélyen grillezhetünk?

Erkélyen grillezhetünk?

Figyelt kérdés
A 7. -en lakunk, szóval alattunk és felettünk is laknak. Ti hogy oldjátok meg h ne legyen probléma belőle? A gond h nagyon füstöl, és félek h egyszer ránk hívják a tűzoltókat :/ A környéken (Szolnok) nem nagyon ismerünk olyan helyet ahol grillezni szabad/tudnánk.

2013. okt. 4. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem szabad, mert tűzveszélyes.


továbbá, ha én lennék a szomszédod tuti elküldenélek melegebb éghajlatra, már bocsi.


de gondolom te sem szívesen szagolnád más füstjét.

2013. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én sem ajánlom. a pontos szabályokat nem tudom, de szinte biztos, hogy egy-két szomszéd odarohanna megmondani a magáét.

esetleg van ismerősötök, barátotok, akivel lehetne társulni? mármint, közös grillpartit tartani vele, ha neki megfelelő helye van hozzá. társasági programnak sem rossz.

2013. okt. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sajnos nincs,mert most költöztünk fel,ketten a párommal és még nincs ismerős :/ viszont imádjuk a grilles ételeket.
2013. okt. 5. 08:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Először is, remélem, nem lakunk egymáshoz közel!:)

Másrészt, a Holt-Tisza parton van egy sporttelep, ahova kimehettek grillezni. Csak úgy, bejelentkezés, minden nélkül. Ha lehet, inkább ott már, mint a hetediken...

2013. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél elektromosat nekünk is olyan van és panelban lakunk.De ne teflonosat hanem hanem sima fűtőszálasat főlötte rácsal.Tök finom húsokat lehet rajta sütni meg sem érzed,hogy nem tüzön sült.
2013. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Erkélyre, loggiára elektromos v. gázos elfogadható(mini palackos) a szomszédom miatt is. Nem tudhatod, hogy a szél nem tartja-e a füstöt a loggiádon és nem lesz-e kormos a falad és az ablakod; a faszenest meg vigyétek magatokkal vmilyen szabad terepre, piknikezni, pl. Zagyvapart, Tiszaliget...
2013. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szomszédok miatt
2013. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szolnok, 9.emeletről írok:

Engem NAGYON zavarna, ha most alattunk 2vel grilleznének,röhögcsélnének,ordítoznának és persze füstölnék tele a fentebbeket.

Egyéb társas elfoglaltságot találjatok ki szerintem.

Puszi :)

2013. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat,akkor be fogunk szerezni egy elektromos grillsütőt :)

utolsó válaszolónak csak annyit,h nem arról van szó h ordítoznánk,mint írtam ketten vagyunk!!Röhögcsélés..na ne h már azt se lehessen :D a füst oké,engem is biztos zavarna ha a frissen kiteregetett ruháimat füstösen szedném be,és moshatnám újra,de ne h már az ember ne röhögcsélhessen az érkéjén v ne szórakozhasson :D egyéb társas elfoglaltsággal meg nem fogok tudni olyan húst készíteni aminek grilles íze van..puszi :*

2013. okt. 7. 15:48
 10/11 Főzős Laci ***** válasza:

Már én is gondoltam rá,de tényleg annyira a másik ember semmibevételével felérő cselekedet,hogy nem szabad.

A faszenes grill bizonyos fázisban nagy füsttel jár,és annak sem jó,aki csak ezt kapja,de a grillmesternek is tele megy a tüdeje a füsttel...

2013. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!