Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Társasház erkélyén grillezni?

Társasház erkélyén grillezni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztünk új lakásba és van egy szép nagy erkélyünk, ami a társasház belső udvarára néz. Fölöttünk van még 3 emelet és az erkély is osztott a "szomszéddal", aki már a másik épületből jár be a lakásába.


Mivel már szép idő van, azt szeretném kérdezni, hogy szoktatok-e / szabad-e erkélyen "szabadtéri" grillt használni vagy zavarná-e ez a többi lakót?



2013. ápr. 25. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Véleményem szerint meglehetősen bunkó dolog lenne.

Senki nem szereti a szomszéd vacsoráját szagolni.

2013. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb helyen tilos, akár a rendöséget is kihivhatják rád.
2013. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én még nem láttam olyat, hogy valaki társasház erkélyén grillezne.
2013. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerencsére a legtöbb embernek eszébe sem jut ilyesmi!!!!!
2013. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Minimum 15 liter vizet küldenék le, palackozva.
2013. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük. Hátha belemennek. Egy próbát megér, ha nem, egy kellemetlenséggel kevesebb lesz az életedben.
2013. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Flamenco699 válasza:

Szia!

Szerintem simán megteheted. A TE erkélyed. Ha házad lenne ott sem kérdezik meg hogy mit füstölsz az udvaron. Mellesleg a szagelszívókon keresztül minden nemkívánatos szak kijut a folyosókra. Ez akkor nem bunkóság? (ha már a hozzászólók szavaival élek)És mit tegyek azzal, hogy az első emeleti lakásom alatt melegíti a dízel motorját egy 20 éves matuzsálem gépkocsi... ugye ezzel sem tehetek semmit.

Én grilleztem az erkélyemen, vacsoráztam is, EZÉRT VETTEM MEG EZT A LAKÁST. Senki sem problémázott. A zajra jobban harapnak. Egy barátom gitározott és pedig énekeltem. Megjegyezték, hogy szép volt, kérnek még ilyet:) Szóval max annyit mondanék, ha aggaszt, akkor kérdezd meg a közvetlen szomszédokat és nézd meg a tházi szabályzat tartalmaz-e erre vonatkozó szabályozást.

2013. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elküldenélek a pic5ába ha meló közben a füsttől fuldokolva a zenéléseteket kellene hallgassam. A panel NEM erre való.
2013. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Flamenco699 válasza:

"Tisztelt" Montihun!

Szerintem ezzel az arrogáns viselkedéssel nem sok barátod lehet, de nem is fontos számodra. Ha nem bírod a hangokat elviselni - ami ugye panelben kizárhatatlan - akkor miért laksz ott? Ugye nincs szagelszívód ami mások orra alá büdösít a lakásodból?

2013. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont a te viselkedésed arrogáns, te különbnek érzed magad másoknál, ezért fenntartod magadnak a jogot a zaj-, és szagszennyezésre. Azért élek lakótelepen, mert olcsóbb és nem, nincs szagelszívóm.
2013. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!