Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ilyen kéregetők kit akarnak...

Az ilyen kéregetők kit akarnak hülyének nézni?

Figyelt kérdés

Van egy kis csaj, aki kéreget a vonat állomáson. Ez oké, kéregessen, max nem adok (mert már többször láttam arra, és érdekes "mindig" elhagyja a jegyét, vagy a pénzét), de kit akar azzal átverni, hogy megveszi a jegyet azért, hogy felszálljon a vonatra kéregetni?

Az azért poén, hogy vesz jegyet, hogy bejöhessen arra a részre, ahova csak jeggyel lehet bemenni azért, hogy kéregessen, hogy nincs jegye....


Kit akarnak ezek hülyére venni? Mert még a turista is látja, hogy arra a helyre jeggyel lehet csak bejönni. Bejön gond nélkül a jeggyel elérhető részre, majd előadja, hogy elveszítette a pénzét?


Nem csak 1 ilyet láttam, de komolyan ennyire butának nézik az embereket?



2013. okt. 14. 20:08
 1/6 anonim válasza:
Ilyet még nem láttam hogy valaki jegye vesz hogy kéregessen :D
2013. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, én már botlottam bele ilyenbe. Bejön arra a részre, ahova csak jeggyel lehet, és kéreget, hogy nincs jegye...
2013. okt. 14. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján azok, akik jegyre kérnek pontosan tudják, hogy tudod, hogy nem jegyre kell nekik a pénz. Nem néznek hülyének.
2013. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer szégyelltem el magam nagyon, ha kéregetőt látok, már kb autómatikusan elfordulok, egyrészt mert többsége piára, cigire költi, másrészt, mert annyi pénzem sincs, hogy nekem elég legyen.

De pár napja párommal sétáltam, és jött egy ember, hogy elnézést, tudnának e segíteni. Rögtön mentem tovább, de párom megállt. Aztán kiderült hogy szegénynek ellopták a cuccait, és csak arról érdeklődött, hogy a telefonját hol tudná feltölteni...

2013. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vesz jegyet.

Belóg, vagy ad valami aprót az őröknek.

2013. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 legion ***** válasza:
Hát,akkor láthatod,hogy mifélék.Engem a legkülönbözőbb szövegekkel akartak lehúzni.Amelyik aktív kéregető(odamegy hozzád),annak sose adj.Amelyik igazán rá van szorulva,az szégyelli,és csak csendben kéreget,és várja az adományokat.Amelyik aktív,az csak tarhál.Ne adj nekik semennyit se!
2014. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!