Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz, hogy Kínában emberi...

Igaz, hogy Kínában emberi embriókat esznek?

Figyelt kérdés
Nagyon kiakasztott mikor ezt olvastam,de nem tudom ,hogy igaz-e.
2013. nov. 15. 22:27
 1/9 aspikami ***** válasza:
90%
Csak neten a sosefeledd.hu-n olvastad? Annak a 90%-a kamu.
2013. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aspikami ***** válasza:
Csak nem* (Swype :D)
2013. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én kínaiktól hallottam.
2013. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy esznek-e, azt nem tudhatom, de az a cikk, ami körbejár a neten, az kamu, ha jobban utánanézel, olvashatsz róla.
2013. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mit törődsz vele? Lényeg, hogy legyártsák a "valódi" Nájki cipődet meg iPhone 8-adat, nem? És ha egymást megeszik? Napi egy tál rizsért dolgoznak, te is megennéd a kollegádat ennyiért. (A szarkazmustól eltekintve tényleg.) Egyébként a történet arról szól, ami lemaradt az európai hírekből, hogy egy kínai művész csinál emberi embriónak LÁTSZÓ sertésételeket. Levest, sültet, egyebet. De nagyon betegek, mert tele van az étterme, ergo valamelyik hülye (1.4 milliárban már találsz akármit!) biztosan kipróbálta már. Tudod, a kínai mindent megeszik ami mozog, ami meg nem, azzal ízesíti.
2013. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs se nike cipőm, se semmilyen számú Iphone-om:) Igazából tudom,hogy most itt nekem senki se tudja megmondani mi az igazság...csak hát reméltem,hogy legalább látszólag megnyugtattok. Ezt a kérdést úgy képzeljétek el, hogy egy 16 évestől származik nem egy szörnyülködő felnőttől:D
2013. nov. 16. 22:59
 7/9 anonim válasza:
pedig a cserepesen occó nagyon occó! zabadkán is van és ajajaja negyon occó! 100% öntött műanyag
2013. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a hir igaz, kinaban is k...a nagy balhe volt belole. Par hongkongi etterem allt ra, hogy valami extra kajat kinaljanak nagy penzert az ujgazdagoknak. Lett is balhe belole.
2013. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elvileg Európában is vannak olyan gyógyszerek amelyekbe az abortuszból maradt embriókat tesznek vannak olyan országok amik tudják ezt a tényt és így is engedik a forgalmazásukat de nem tudhatjuk mi se hogy mit szedünk be
2013. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!