Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mégis miért baj az, ha ilyen...

Mégis miért baj az, ha ilyen vagyok? Miért zavaró másoknak?

Figyelt kérdés

Eléggé változékony a hangulatom, de igyekszem mindig pozitív, mosolygós, vidám lenni. A munkahelyre, ha felmegyek, még a főnök is mosolyogva jön oda hozzám, hogy 'drága ...ka' (nem lekezelően), vagy az iskolában is hasonlóan állnak hozzám.


Pár csoporttársam megjegyezte, nem érti, hogy tudok ilyen lenni.


Semmi megjátszás, nyalás nincs bennem, a nemtetszésemet is ugyan így kifejezem.


Miért akkora probléma ez?



2013. nov. 19. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy hülyeséget írok,de szerintem lehet hogy ők nem olyan jókedvűek,jó hangulatúak,mint te,mert valami bajuk van,és zavarja őket,ha olyan embert látnak,akinek nincs semmi baja.
2013. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok,annyi különbséggel,hogy én 16/L.

Nálam is volt,aki megjegyezte a hátam mögött ,hogy csak mutatom magam rendesnek.Először rosszul esett kicsit,de azt gondoltam,hogy higgyenek ,amit akarnak.Idővel vagy megváltozik a véleményük,vagy nem.


Én is pozitív vagyok,meg gyakran mosolygok.Szerintem az emberek nagy része lehet nem olyan.Vagy nem tudom.Nekem azt mondták,hogy az emberek többsége nem olyan,mint én,és inkább én változtassak az embereken (jó irányban),mint ők rajtam.

2013. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már baj? Sok búvalbaszott ember van, nyilván böki a csőrüket a derűd. Jó lehet veled dolgozni :)
2013. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen, és talán a környezeted is átveszi. Én ebben bízom. Sajnos magyarország elég búvalbélelt hely, ahol nem terjedt el a pozitív kisugárzás.
2013. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!