Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is túl kevesen...

Szerintetek is túl kevesen reagálnak egy kérdésre ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Szerintetek is kevés válasz érkezik a kérdésekre? :(
2009. nov. 21. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Az érkező válaszok nagy része baromság.
2009. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt hiszem, hogy általában kevés a válasz. Azt viszont nem mondanám, hogy baromságok a válaszok, mert nekem szinte mindegyik tanulságos, még azok is amikkel én nem értek egyet, vagy kisebbségben maradok, mert látni lehet belőle, hogy hogy gondolkodnak más emberek vagy a többség. Pl. én az egészséges táplálkozás és életmód híve vagyok, és ilyesmit írogatok néha. A többiek szinte mindig lebarmolnak, lepontoznak, ha ezekkel a dolgokkal jövök elő. Tudom, hogy nekem van igazam, de fontos tudni azt is, hogy pl. hol áll a táplálkozáskultúra Magyarországon, így aztán nincsenek is túlzott elvárásaim.


Egyébként a válaszok száma is tanulságos, azt látom belőle, hogy ha kérdést teszek fel, mennyire találtam el a közhangulatot, mennyire érdekli az embereket, ami engem érdekel.

2009. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a komoly kérdésekre válaszolnak kevesen.

A "gyengeelméjű" kérdésekre sok válasz jön, csak azok nagy része szitkozódás, becsmérlés, vagy nincs semmi értelme (értsd: Lol, meg hasonlók)

2009. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha igen.:)
2009. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megfigyelésem szerint vagy a túlságosan egyszerű/együgyű (Hány éves vagy?) vagy a kedélyeket borzoló kérdésre érkezik egyértelműen sok válasz.


A többi már kétesélyes. Ha egy jó válasz van a kérdésre, akkor ott nincs is értelme a válaszdömpingnek. (Kivéve, ha valaki feldühíti a többieket.) Ha sokféle megoldás is lehetséges, akkor kialakulhat parázs vita a válaszolók között, de érdektelenségbe is fulladhat a dolog.


Tehát, nem mindig a válaszolókkal van gond. Lehet, hogy unalmas, számtalanszor feltett a kérdés, vagy egy kis fáradtsággal utána lehetne járni, de a kérdező várja a sültgalambot...

2009. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az attól függ...hogyha normális kérdést teszel fel és nem egy olyan tipikus vitatkozósat, akkor igen, sajnos kevés...tudod, az embereket azok a kérdések érdeklik jobban, ahol "balhé" van
2009. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a válaszok számával, hanem a minőségükkel van gond.
2009. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. És sajnos az uncsibbnál-uncsibb kérdések is elhatalmasodtak. Ha beírod a keresőbe, hogy szellem, minimum 500 kérdést kapsz: Hogy kell szellemet idézni?

A Humor kategóriában elfogytak a vicces kérdések. Már csak a "B*zi-e vagy?" a menő.

2009. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb kérdésre annyi a válasz, h írd be google-be. És ezzel meg is van oldva.

Volt egyszer egy csaj, aki saját bevallása szerint órákat googleezett, hogy megtalálja a fórumot, ahol fölteheti a kérdését, az persze nem jutott eszébe, h a kérdését oda is beírhatta volna.

2009. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre hogy a véleménynyilvánító kérdésekre sok válasz jön (pl. Tetszik ez a cipő?) De az olyan kérdésekre ahol konkrétan meg kell válaszolni valamit (pl. Hol lehet kapni ilyen cipőt?) arra meg kevés válasz jön.
2009. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!