Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik nagyobb illetlenség...

Melyik nagyobb illetlenség (szükség esetén) : zsebkendővel feneket törölni vagy wc-papírral orrot fújni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt nem látja senki :))


Második meg megesik, ha nincs zsepi, szóval attól se dől össze a világ...

2013. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetlenseg? Sz*ros seggel maszkalni, meg szivni az orrunkat, az az illetlenseg. Szukseg eseten egyik sem az.
2013. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noriko. válasza:
100%
Egyik sem az, mindkettőt lehet diszkréten is csinálni.
2013. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illetlennek nem illetlen, de az ember megnéznék, ha vmi tipikuan WC-papírnak látszó tárgyba fújna orrot. Azt meg jó esetben senki nem látja, hogy mivel törlöd az alfeled. Én amúgy rendszeresen szoktam nyilvános helyen zsepivel, mert sokszor nincs papír.
2013. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez attól függ, mennyire felszínes és beszűkült agyú közegben mászkálsz.
2013. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten láttam, közmunkás hölgy söpörte az utcát, gondolom kissé meg lehetett fázva,vállán madzagra fűzött tekercs wc-papir. Időnként tépett egy sávot belöle, kifújta orrát ,dobta az előtte lévő szemeteskocsiba,és ment tovább.
2013. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!