Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek, ha hangosan...

Szerintetek, ha hangosan köszönök valakinek mások előtt és ő nem köszön vissza az nem kínos? Kinek nagyobb égés, neki, vagy nekem?

Figyelt kérdés
Ti mire gondolnátok, ha látnátok egy ilyen jelenetet?
2013. nov. 7. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki nem köszön vissza, akkor egyértelműen egy bunkó paraszt. Esetleg nem vette észre, hogy köszöntek neki. Számodra semmiképp sem égő.
2013. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindig észreveszi, de szinte sosem köszön vissza, előre meg pláne nem...
2013. nov. 7. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egy bunkó paraszt.
2013. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És mit tegyek? Én se erőlködjek, vagy akkor mi lenne a legjobb? Csak akkor meg én érzem magam bunkónak, meg nem akarom, h megszóljanak, mert az ilyeneknél ez sosem tűnik fel, de ha én nem köszönnék, akkor jönnének azzal, h nem tudok köszönni.
2013. nov. 7. 17:22
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Köszönj neki nyugodtan továbbra is.
2013. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne foglalkozzak vele, h nem köszön, én csak köszöngessek? Ha pedig nem reagál, ne emésszem magam? Mert ez a legrosszabb, h nagyon bánt.
2013. nov. 7. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki egy paraszt, az ne a te gondod legyen. Te viszont ne legyél paraszt úgy, hogy nem köszönsz valakinek, akinek eddig megtetted (és időnként az a valaki viszonozza is).
2013. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk akár rá is kérdezhetsz, hogy miért nem köszön vissza mindig, ha ennyire bánt...
2013. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, akkor megpróbálom majd lazábban venni, akkor is, ha bánt, mert ezt személyes sértésnek fogom fel mindig és azt gondolom, biztos utál.:S
2013. nov. 7. 17:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, tudod hogy miért nem köszön vissza, csak nem mondod... Így megnyugodtál egy csomó pozitív válasz láttán ?
2013. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!