Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha maszekhez, lakásban kialakí...

Ha maszekhez, lakásban kialakított 'szalonba' megyek kezelésre, pl. fodrász, kozmetikus. Ott szokás adni borravalót?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a borravaló adása, nem "helyes" szokás,megoldás.

Én szinte sehol nem adok borravalót,így úgy érzem,hogy sok konfliktusos érzéstől,esetleges félre értéstől meg szabadulok,meg szabadítom magamat és a másik felet is.

Mindenkinek meg adom azt amit kér,sem többet sem kevesebbet nem adok, hanem pont annyit, amennyiben azt a másik mint értéket meg határozott, és én meg azt elfogadva, hajlandó vagyok kifizetni.

Röviden és tömören ez a saját véleményem lényege.

2014. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hülye aki ad. Hát a maszek a lakásban kialakított helyen annyit kér, amennyit akar, minek még borravalót is adni ??? Számlát, gondolom, úgysem ad, de ha adna, akkor sem tudnád Te elszámolni költségként ?!?!
2014. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!