Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bizonyítania kell az állítását?

Bizonyítania kell az állítását?

Figyelt kérdés
A munkaadóm megvádolt, hogy ittam munka közben. Így felmondási idő nélkül elküldhet és nem kell végkielégítést fizetnie! De vajon megteheti ezt bizonyíték nélkül? Én természetesen nem ismertem el, hogy ittam!
2009. dec. 1. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minimum hitelesített alkoholszonda,+van ahol véralkohol vizsgálat és 2 tanú által hitelesített jegyzőkönyv.

Röhögd ki nyugodtan.. :-)

2009. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz! :-) És, ha mégis elküld?
2009. dec. 1. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyi biróság
2009. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"És, ha mégis elküld?"


-Milyen szerződésed van?

2009. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Határozatlan időre szól.
2009. dec. 1. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Indoklás nélkül nem mondhat fel és nem is küldhet el felmondással. 3 lehetőse van eléri,hogy te mondj fel. elküld fegyelmivel vagy eljössz közös megegyezéssel.

Fegyelem esetén nem jár végkielégítés és a többi sem. Én mindenképp a munkaügyi bírósághoz fordulnék.

2009. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ilyennek mindig az a vége, hogy elmegy a munkavállaló, te. Mert ha pert is nyersz, akkor utána ellehetetlenítenék ott a munkádat.


Érd el, hogy megkapd a pénzed(végkielégítés) azt csá, ez legyen a cél.

2009. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szólj ha bunyó van :D
2009. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!