Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meghalt a szomszédom, a...

Meghalt a szomszédom, a temetésen, szabad vagy illik fényképezni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Akár még pezsgőt is bonthatsz harsona szóval!!!
2014. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 savanyújóska ***** válasza:
100%
Nem igazán... Vagy nagyon feltűnésmentesen csináld, vagy profi géppel, és tényleg jó képeket, de arra viszont kérj előtte engedélyt.
2014. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elég feltünően fényképezek,keresem a kompozíciót és a gép sem kicsi,nem akarok megbotránkoztatni senkit de nem tudom,hogy mit szabad,vagy illik.
2014. jan. 18. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarsz fényképezni?
2014. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Feltünő egyházi temetés lessz.
2014. jan. 18. 21:59
 6/11 anonim válasza:
100%

hogy mikor hol mit illik, azt nem tudom.

de, belinkelek egy képet, ami állítólag

Nelson Mandela gyász-szertartásán készült.

cím: "Fotó: Obama és Cameron nyomott egy selfie-t Mandela búcsúztatóján"

[link]

2014. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ki lennék akadva, ha egy családtagom temetésén a szomszédja fotózgatna. Akkor is, ha csak mondjuk a koszorún egy szép virágot. Azt nem tudom, hogy illik-e vagy sem, de én tuti botrányosan kidobatnálak.
2014. jan. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

1. válaszoló: :DDDD

Nem, ez nagy bunkóság. A temetésen gyászolni kell, nem fotózgatni. Mit akarsz megörökíteni, a jéghideg hulla testét vagy mi?

2014. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
általában nem szokás. a temetés nem egy vidám dolog, nem örökítik meg.
2014. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk van a családi archívumban pár temetésen készült fotó. gondolom diszkrét stílusban lőtte őket az alkotó, meg akarta örökíteni a jelen lévőket, a szertartást.


a híres színészek, elhunyt közjogi méltóságok temetésén minumum 100 újságíró, és 3 tv stáb készít felvételeket. akármennyire is zavaró, kénytelen a gyászoló tömeg ezt elviselni.


ha a család engedélyt ad a fotózásra, vagy akár instrukciókat, hogy mik a tiltott/megengedett témák, akkor szerintem nem bunkóság.

2014. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!