Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan érzem azt, hogy már...

Jogosan érzem azt, hogy már el van rontva a szülinapom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy 'parti állat', csak szülinapomon járok el bulizni, illetve barátaim szülinapján.


Hétvégén lesz az enyém. Már a hely is meg van (először egy kávézó, aztán egy disco). A városban az a kedvenc discom, ahová mentünk volNA. De természetesen a társaság, akivel megyek, nem akar oda menni, mert minden hétvégén ott vannak és már ráuntam. Lényegében helyettem eldöntötték, hová fogok menni a kávézö után.


Nyeltem egyet, és úgy döntöttem, hogy a kávézó után nem megyek sehová, csak haza. Esetleg egyedül elmegyek oda, ahová terveztem :P


Mit gondoltok erről? Csak szerintem gáz?


19l (hétvégén 20)



2014. febr. 5. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem megmondanám, hogy bocsássanak meg, de ez az én szülinapom, és a kedvenc helyemre szeretnék menni. És ha ők nem hajlandóak, akkor menjenek a szülinapos nélkül bulizni, ha ennyire nem érdekli őket, mit szeretne a barátnőjük, az, akiről az a nap szól.

Nem csak úgy random hazamennék, hanem előbb beszélnék velük erről, hogy tudják, nekem ez rosszul esett. Ha jó barátok, megbánják a dolgot, és jól is alakulhat a nap.

2014. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
en a helyedben elmennek oda ahova ok akarnak menni :) neha jo egy kis valtozatossag. :) aztan meg ha nem tetszik a hely, akkor haza tudsz menni. vagy ha te mindenkeppen ragaszkodsz ahhoz a helyhez ahova mindig szoktal menni, akkor mond meg nekik hogy a kedvedert kibirjak ezt az egy alkalmat.
2014. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!