Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan zavar vagy csak hiszti?

Jogosan zavar vagy csak hiszti?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy ha párommal elmegyünk pl. egy fesztiválra, olyankor mindig ő és a barátai mennek elől, én pedig leghátul kullogok, próbálom tartani az iramot, el ne vesszek a tömegben, mindig leghátul hagy.. Nekem valahogy az lenne a normális, ha a barátai mögött mehetnék és ő jönne hátul, vagy ahol tudunk, egymás mellett nyilván. De ez olyan lealacsonyító, hogy hátul megyek, mint egy kivert kutya. Aztán ha megállunk a társasággal, beáll melléjük, én még hátra kerülök, mögötte.. aztán ha mellé állok vagy elé, már áll is elém, nem tudja elviselni, hogy mellette vagy előtte legyek.. Nekem ez olyan kellemetlen. De ha bármit szóba hozok, már rögtön én vagyok a hisztis.. :/

Nektek mi a véleményetek erről?

L/23


2013. aug. 27. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne menj velük, ha a haverokkal akar lenni, akkor ott te fölösleges vagy.
2013. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barátok=fiúk, lányok vegyesen. Nem érzem, hogy felesleges lennék. Különben nem is hívna. De köszönöm, hogy a kérdésre válaszolsz.
2013. aug. 27. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, én neked adok igazat ebben a kérdésben. Ha hív, és számít a társaságodra, akkor pedig ne próbáljon meg kirekeszteni belőle, mert egy így teljesen értelmetlen. Vagy ne hívjon egyáltalán a barátaival sehová sem, vagy pedig viselkedjen úgy, hogy te is a társaság teljes értékű tagja vagy. Mert ez így szimplán tahóság.
2013. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogosan zavar. De még nagyobb gáz az, hogy hisztinek minősíti a problémáidat, kéréseidet. Én biztos megmondanám neki, hogy legyen szíves és vegyen komolyan, különben otthagyom a francba.
2013. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!