Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jogosan nem megyek oda legköze...

Jogosan nem megyek oda legközelebb?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy helyi szórakozóhelyen. A normálisabbak közé tartozik. Két ott dolgozó DJ ismerősömmel mentem, mert mondták, hogy 'nagy buli lesz', ne hagyjam ki. Velük mentem be, nem volt semmi probléma. Kimentem rágyújtani nélkülük, táskástól. Amikor bementem az egyik biztonsági őr elkérte a személyimet (19 vagyok, 'mindenki' 20 felettinek tippel), és megjegyzést tett a táskámra. Éreztem, hogy nem azt a táskát kellett volna magammal vinni. Elég nagy (nem az a hatalmas, de nem is kicsi), mondta, hogy 'hová készülsz, kirándulni?!' és megkért, hadd nézzen bele. Szó nélkül odaadtam a személyimet, és kinyittattam vele a táskámat. Elvette a vizemet (mindig van nálam egy félliteres palackban víz. Indulás előtt eszemben sem volt, hogy kivegyem, vagy bármi, mert nem pakoltam át más táskába). Értem én, hogy az a céljuk, hogy ott fogyasszanak a 'vendégek'. Miközben eltettem a személyimet, és a tárcámat a táskába tettem, a fejemre tette a palack vizet, aztán eltette valahová.


Nem akartam balhézni, sőt még most sem, csak elég kellemetlen volt. Úgy vagyok vele, hogy nem hiszem, hogy többet oda fogok menni. Kérdezték az ismerősömék, hogy mi a probléma, nem tetszik valami, stb, de nem mondtam semmi. Mellesleg a tulaj lányával is jóban vagyok, szóval csak egy 'szavamba kerülne'.


Jogosan érzem azt, hogy nem szívesen megyek oda legközelebb?



2013. márc. 12. 16:16
 1/4 anonim válasza:
Sztem igen.
2013. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sok biztonsági őr visszaél helyzetével és jogtalanul, sértő módon viselkednek a vendégekkel. Szerintem nyugodtan jelentsd a dolgok, hisz ezzel csak szívességet teszel a szórakozóhely számára, ugyan is, ha másokkal is megtörténik hasonló incidens ők sem akarnak majd odamenni.
2013. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd el a tulaj lányának,hogy ilyen paraszt őr dolgozik ott.Hátha leváltják.
2013. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj, hogy nem a megfelelő biztonsági őrt alkalmazzák...
2013. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!