Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Letegeztem a főnökömet (lejjeb...

Letegeztem a főnökömet (lejjebb) mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most láttam még csak először és fogalmam sem volt ki ő és mivel fiatalabbnak tűnt, tegeztem és utána kiderült, hogy a főnököm és 20 év biztos van köztünk, ezek után sem hiszem, hogy sűrűn találkoznánk, de az megoldás, ha ezek után magázni fogom, mintha mi sem történt volna? Ja és mikor elment akkor már viszontlátást köszöntem, mert hamar kiderült a tévedésem. Ha valaki volt hasonló helyzetben leírhatná mit csinált, de bármilyen véleményre kíváncsi vagyok :)
2009. dec. 14. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy az idősebb , nem történt semmi,de estleg legközelebb beszélj vele erről hogy sorry.

Ha fiatalabb vagy akkor se sok minden történt ,mert ha gond lenne úgyis szólt volna!

2009. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiatalabb.
2009. dec. 14. 14:17
 3/15 A kérdező kommentje:
Még 18 sem vagyok :/
2009. dec. 14. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Ő hogyan reagált rá, hogy letegezted?
2009. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a főnököd, semmi következménye nem lenne. Előbb-utóbb úgyis magam mondanám, hogy pertu, mert egy normális (nem őskori vaskalapos) munkahelyen tegeződnek az emberek egymással.
2009. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Semmit sem reagált, bejött köszönt, hogy Jó Napot én meg korából adódóan letegeztem, de nem szólt semmit. De az összes főnökömet és munkatársaimat is tegeznem kell bár az természetesebb, mert mind 50 vagy annál több. Amúgy diákmeló, gyakorlaton vagyok, azért nem vagyok még 18 sem.
2009. dec. 14. 14:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mi van? te 18 éves vagy, de azt hitted, hogy a 20 évvel idősebb főnök fiatalabb nálad???? :O
2009. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebből le kell vonnod a tanulságot.

Ha találkozol valakivel a munkahelyen illik bemutatkozni, és általános szabály az, hogy nem illik "csakúgy" letegezni idősebbet, és nőt.

2009. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Dehogy hittem, előttem szóló kérdezte, hogy nálam 20 éves fiatalabb-e a főnököm vagy ő 20 évvel idősebb, mint én, és arra válaszoltam. Én vagyok még 18 sem és a főnököm 20 évvel idősebb. Amúgy, tudom, hogy így illene, de mivel most láttam először, azt hittem, hogy egy szállító, mivel szupermarketben dolgozom.
2009. dec. 14. 15:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Illetve.: Összes főnökömet és munkatársaimat MAGÁZNOM kell* félreírtam.
2009. dec. 14. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!