Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17L vagyok. Letegeztem egy 46...

17L vagyok. Letegeztem egy 46 éves férfit, amire anyám kiakadt. Akkora probléma lett volna?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy ki az a 46 éves férfi
2010. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Elég neveletlenség volt. Idősebbet nem tegez le egy fiatal,akár nő,akár férfi. Főleg,ha az a férfi az apád lehetne!
2010. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ismerősöm munkatársa... Nem első alkalommal beszéltünk, és elég 'laza' férfi.
2010. dec. 28. 21:41
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen, akkora! Kiveve ha mondta, hogy tegezheted. Ha nem mondta, akkor tiszteletlenseg.
2010. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés szerintem az, hogy őt zavarta-e. Ha nem, akkor nem baj. SZERINTEM (de engem sosem érdekelt az illem)
2010. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

nehogy már ekkora ügy legyen belőle! Ilyenkor mondom, miért nem angolul beszélünk...ott legalább nincs ilyen probléma.

Ha megengedi, akkor semmi gond!

2010. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jól esett neki.
2010. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kokas Lajos ***** válasza:
94%
41 éve férfi vagyok. Most kezdek vele szembesülni, hogy sok fiatal magáz. Elvagyok én a magázódással, de nem szeretem. Én azt tartom irányadónak, hogy aki engem letegez, azt vissza tegezhetem. Ezt alkalmazom régóta, azokkal szemben is akik nálam idősebbek. Nem volt még belőle sértődés. Csak azt magázom, aki engem is magáz, függetlenül attól, hogy fiatalabb, vagy idősebb. Én örülni fogok annak, ha tizenévesek tegeznek majd 46 éves koromban. Persze a tegeződés is megkívánja a tisztelet megadását.
2010. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell idegeskedni miatta. Én pár tanárt letegezek minden gond nélkül :D
2010. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem nagy probléma, bár alapvető illemszabály ez a tegezés-magázás, de nem hinném, hogy ezen annyira ki kellene bukni. Ha már korábbról ismered, és beszélgető kapcsolatban vagytok (vagy éppen megengedte, hogy tegezd), akkor szerintem ok. Amúgy lehet, hogy neki még jól is esett :)

Off

Én nem bírnék magázó viszony nélkül élni. Vannak olyan emberek, akiknek igenis meg kell adni a tiszteletet.

On

15/L

2010. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!