Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magyarországon nincs elég...

Magyarországon nincs elég olyan nő, aki szül. Miért nem telepítenek be olyan nemzetet Magyarországra, amely segítségével megoldható lenne a szaporulati probléma?

Figyelt kérdés

Egyszerű a kérdés. Ha IV. Béle élne, akkor most sem teketóriázna. Akkor is megoldotta a lélekszámpótlást, most is megoldaná.

Nem érdemes sokáig kisérletezni kedvezmények adásával, törvények hozásával, ha a termékenységi kedv nem változik bíztató mértékben.

Persze van itt Magyarországon is termékeny nép, de a magyar ifj nemzedéknek valamiért nem jön be a roma lakosság, pedig ők szaporák, ezért jól lehetne velük kooperálni e téren. Szépek lányok és sudár legények akadnak közöttük bőven.



Vezetőink miért nem gondoltak egy efféle megoldásra?



2014. márc. 13. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
100%

Mert talán nem annyiból áll a dolog, hogy megszüli az ember a gyereket, hanem fel is kell nevelni, ehhez pedig nem árt biztos családi és anyagi háttér...


A kérdésed második felére, meg szerencse, hogy nem vacsoráztam, mert most visszajött volna, megelégednénk azzal, hogyha nem rajtunk élősködne a sok kisebbségi, nemhogy még gyereket velük...

2014. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
82%
Az egész világon mérhetetlen túlnépesedés van. Ez a világ legnagyobb gondja, ebből ered a legtöbb baj. IV.Béle is ezt mondaná, ha itt lehetne köztünk, és felférne reggel a buszra.
2014. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 A kérdező kommentje:

A felnevelés nemcsak anyagi kérdés. Nem elsősorban, de nem is utolsósorban.


Lehet, ha velük vacsoráztál volna, akkor másként vélekednél. Ne általánosíts.

2014. márc. 13. 22:20
 4/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem általánosítás, kivétel akad, de a nagy többségük kerüli a munkát, segélyből él, ha meg valaki mer tenni ellene valamit akkor takaróznak a rasszista törvényeikkel, arról nem beszélve, hogy akadnak magyar lányok - fiúk is elegen, csak legtöbben nem mernek ebben az országban gyereket vállalni amin nem is csodálkozok, mikor a fizetésekből jó ha meg tudnak élni, egy gyerekhez meg azért ennél kicsit több kell.
2014. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:

Ha ebből a pesszimista megközelítésből nézed a dolgot, akkor lehet, hogy nincs kedved ilyen családi vállalkozáshoz.


De nem így kell neki indulni az életnek. Akkor mi lenne később?


A fiatalok előtt sok a lehetőség, csak meg kell kereni és találni. Ha akarják, akkor menni fog.

2014. márc. 13. 22:34
 6/107 anonim ***** válasza:
100%

Egy 21 éves fiam és egy 24 éves lányom van, ilyen téren eléggé képben vagyok a dolgokkal, hogy jelenleg mik a fiatalok lehetőségei itthon, nem a semmiért írtam amit írtam.

Sajnos nem úgy van, hogy dúskálunk a munkahelyekben, hiába a végzettség, hiába a szakma, nem jelenti azt, hogy munkahely is lesz biztosan.


Arról az oldaláról nem is beszélve, hogy ha családot szeretnének alapítani a fiatalok, ahhoz lakás is kell például, én nem panaszkodok, mert én személy szerint örülök míg a gyerekek velünk élnek, de hosszú távon tudom, hogy nekik se kényelemes főleg, ha szóba kerül az összeköltözés udvarlóval, barátnővel... itt is jön a kérdés, ugye kinek a szüleihez, esetleg saját lakás, de ez utóbbinak elég kicsi az esélye, 30 éve még azért bele mertek fogni az emberek az építkezésbe, mára ez ha nincs valahonnan nagy alaptőke akkor az egész életre eladósodással egyenértékű.

2014. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 A kérdező kommentje:

Igen, de ha nincs magántulajdon, akkor az éltenek meg kell állnia?

Lakhatnak albérletban akár gyerekekkel is, sőt. Aztán, majd vesznek házat.

Az élet alapfeltétele a luxus? Nem hinném.

2014. márc. 13. 22:49
 8/107 anonim ***** válasza:
100%

A saját ház nem tudom mióta jelenti a luxust, nekem ez inkább a biztos anyagi háttérrel egyenértékű, nem fényűzésről van szó, csak arról, hogy ha van egy ház ami saját tulajdon, és fix pont az életükben.

Nagyon sokat változott a világ ha a saját ház luxusnak számít a mai világban.

2014. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 A kérdező kommentje:

Fix pont a szív.

A többi a vetülete.

A ház is az.

2014. márc. 13. 22:56
 10/107 mustafa33 ***** válasza:
100%
Kérdező, ha van két lányod vidd el a péróba, hogy csináljanak mán nekik szép purgyékat.
2014. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!