Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy férfinak erekciója...

Ha egy férfinak erekciója támad egy nudista strandon, azt hogy szokás kezelni az adott férfi és a többi vendég részéről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Szerintem sehogy, ez ott "megszokott". A többi vendég nem néz oda :D

2014. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Pont, hogy nem megszokott. Ilyenkor el kell vonulni vagy elhagyni a strand területét. Ez a legtöbb szabályzatban benne van.
2014. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Az első észrevétel: az ilyesmi általában nem spontán jön. Talán kerülni kellene az ezt előidéző "helyzetet".

A második észrevétel: ez nem az a szabályozható dolog, ezért a megtapasztalásakor az elvonulásnak semmi értelme. Az már utána lesz, akkor meg minek. Persze a tisztálkodáshoz érdemes.

2014. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd egyszer elmész egy nudista strandra, meglátod, hogy ilyesmi nem fordul elő...
2014. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

meg kell cáfolnom, ugyanis nem is kevés srácot láttam én álló dákóval, és kb les..arták. de még úgy is h épp álltak a büfé sorban, a másik meg focimeccset játszott (meztelenül persze), és tök simán mintha semmi se történt volna, kergette tovább a labdát.


mi ez a hülyeésg h el kell hagyni a strand területét? hova hagyja el? menjen ki álló dákóval az utcára? vagy mi ?? istenem ....

2014. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Álló dákóval? Most akkor futballmeccs, vagy billiárd volt? :D
2016. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy volt is-is
2016. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!