Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A feketék lenézik a fehéreket...

A feketék lenézik a fehéreket általánosságban?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lehet minden emberre általánosítani, de mégis. Nem halottatok erről valamit? Hogy nagyon elkülönülnek, kinézik a fehéreket? Akár azért is, mert ők meg azt gondolják, hogy a fehérek nézik le őket. A fehérek meg azt hogy ők őket, szóval ilyen ördögi kör.

2014. ápr. 17. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

"Tudom hogy nem lehet minden emberre általánosítani, de mégis."


- Ha Te is úgy gondolod, hogy nem lehet, én sem tenném.

2014. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehet..de azért vannak szokások, megfigyelések..
2014. ápr. 17. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem semmi bajom velük. Soha nem gondoltam, hogy bármelyik nem ugrana vagy gonosz lélek lenne.
2014. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem = nekem, bocsi.
2014. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ha az én népem lett volna többszáz évig rabszolgaságban, kitéve az elnyomásnak, nemi erőszaknak, erőszaknak, és még a mai napig rasszista megnyilvánulások alanya lennék, lehet, hogy kicsit neheztelnék az elnyomó népre. De csak lehet.
2014. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak feketekben is ilyenek es olyanok is. Vannak rasszistak, akik utaljak a fehereket, masok csak nem kontaktalodnak veluk, ha nem muszaj. Vannak akiknek, hozzam hasonloan, mindegy, milyen a bore szine, az embert nezik. Es vannak akik kifejezetten szeretik a fehereket.

Sajat tapasztalat, volt feka pasim, fiu-lany baratom, munkatarsam. Kerdeztem, feketek hogy vannak a feherekkel es ugyanezt mondtak el. Pl. Van olyan fekete pasi, h sosem allna le feher novel.

2014. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinten szemelyes megfigyeles, h az "alja" feketek, akik segelyekbol, tamogatasokbol elnek, nagyon tudjak hangoztatni a jogaikat. Ez ismeros meg otthonrol. Az okosabbjai persze nem innen nezik ezt a kerdest. Szerintem mar mindenhol, ahol elnek feketek, nagyon odafigyelnek erre. Hivatalokban fekete ugyintezok, tanarok, mernokok, Barack Obama. Szerintem ma mar ez teljesen termeszetes dolog. Lassan otthon is egyre tobben lesznek, hozza fognak szokni a magyarok is.
2014. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolso,

A kerdes nem az volt, hogy a magyarok hozza szoknak e a feketekhez, hanem epp forditva. Feketek mit gondolnak a feher emberrol. A feketek is tudnak nagyon rasszistak lenni. White Cunts-nak hivjak a fehereket, csak onekik meg lehet, az emberek nem borulnak ki a forditott rasszizmustol (meg).

2014. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Utolso" vagyok. Bocs, elfelejtettem beleirni, hogy a 6-os is az en valaszom, ott leirtam ezt is. Ez a kibovitett valtozat. :)
2014. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ugye tudod, hogy a "feka" megszolitas az rasszista?
2014. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!