Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A külföldi fesztiválokon...

A külföldi fesztiválokon tényleg ilyen árkokba pisilnek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. ápr. 24. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Is. (Pis:-)))
2014. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez gusztustalan. Szerintem normális fesztiválokon azért a toytoy wc alap.
2014. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem latod xxx site-ra visz a link. Esetleg Afrikaban, de mas kulfoldon ilyen nincs.
2014. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kicsit megnéztem és nem kell ehhez olyan messze menni.

[link]

Érdekes lehet! :)

2014. ápr. 24. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ez gusztustalan. Szerintem normális fesztiválokon azért a toytoy wc alap."


Ezt úgy mondtad, mintha a fesztiválokon található toytoy wc-k nem lennének legalább ennyire gusztustalanok...

2014. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy mondtam. Kicsit értelmezd a mondatot. Az is gusztustalan, de némileg privátabb.
2014. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Privátként értelmeztem volna, ha privátot írtál volna :D


Ellenben az ilyen árkok fenntartása lényegesen kevesebb költséggel és vesződséggel jár, mint a toi-toi vécéké, és a kiépítésük is olcsóbb. A fesztivál-közönség meg egy olyan állatfaj, amelyet igazán nem érdekel, hogy egy betonvályúba pisál-e, vagy egy toi-toiba. Annyiból talán, hogy a toi-toinak jobb a hangzása, mikor a közeli színpad zenéjének ütemére püfölik az oldalát.

2014. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ez gusztustalan. Szerintem normális fesztiválokon azért a toytoy wc alap."



Szerintem egy olyan méretű és kaliberű fesztiválon, mint mondjuk az Oktoberfest, ez nem igazán járható út. Vagy ha igen, akkor nagyságrendekkel nagyobb költségekkel és vesződéssel jár. Ennek ellenére amúgy elég undorító és primitív megoldásnak tartom. Legalább lenne valami, ami elválasztja az embereket. Kb. a középkorban lehetett ilyen.

2014. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A fesztivál-közönség meg egy olyan állatfaj, amelyet igazán nem érdekel, hogy egy betonvályúba pisál-e, vagy egy toi-toiba."


Már elnézést, de ezt cáfolnám. Legalábbis személy szerint én biztos nem tudnék ebbe a vályúba pisilni. A toi-toi is gusztustalan, de legalább nem meresztem a s*ggem mindenkire guggolás közben, amíg elintézem a dolgot.

Évek óta járok fesztiválozni, de meg is őrülnék, ha ilyenbe kellene..


23/N

2014. máj. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!