Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi az a pont, mikortól bejelöl...

Mi az a pont, mikortól bejelölsz valakit ismerősnek a facen?

Figyelt kérdés
És ird meg hogy városban, vagy falun laksz.

2014. máj. 11. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor jelölök valakit be, ha élőben megbeszéltük, hogy majd egyeztetünk valamiről, de egyéb kommunikációs csatorna nem áll rendelkezésünkre.


Ezen kívül sosem szoktam, mindig mások jelölnek be. Városban lakom.

2014. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor jelölöm be ha ismerem régebbről csak valahogy elvesztettük egymást.Vagy akkor jelölöm be ha sok közös ismerősünk van.(Mondván biztos találkoztam már én is vele,vagy ismerem.)Vagy akkor jelölöm be ha már legalább 1-szer beszéltem vagy találkoztam vele.A mindennap látott ismerősöket,barátokat,rokonokat természetesen bejelölöm. (Falu)
2014. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában más jelöl be, én nem nagyon foglalkozom ezzel. Egyébként ott van a határ, akit ismerek annyira, hogy köszönök neki az utcán.

Kisvárosi vaagyok

2014. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többnyire engem jelölnek be. Van amikor olyanok is, akiket nem szívesen jelölök vissza. Ilyenkor halogatom... :-)


35/F

2014. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan egyetemi csoporttársakat, akikkel sokszor van közös óránk, ált. azonnal (elég hasznod dolog, ha kell segítség :D), többieket meg általában 2-3 rendesebb beszélgetés után. Városban lakom.
2014. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!