Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Verekedtetek már olyanokkal...

Verekedtetek már olyanokkal akik az utca szélén állnak és le h. lye b. ziznak, legy. Kereznek titeket (ok nélkül) mert bunkók?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 17:42
 1/8 anonim válasza:

normális ember ezeket meg se hallja! ;)

mit foglalkozol velük,hadd mondja ha jólesik neki ;)

2014. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sowilo ***** válasza:

Tudom, egy primitív paraszt vagyok mert nem engedtem el a köcsögölést a fülem mellett, de igen, egyszer összezúztam az arcát egy 40 kilós páva gyereknek, amiért le emósgec.izett, csak mert hosszabb a hajam. Köpte a vért utána rendesen a gyökér. Életemben először(és remélem utoljára) verekedtem, és baromi jól esett!


Na, kérdező, most örülsz?

2014. máj. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem örvendek, de azért néha én is beverném nekik, gondolom nem vagyok normális, mert zavar minden gyökér miket enged meg magának.Ha "nem hallom meg", ami nem igaz mert süket nem vagyok, akkor az olyan hogy mindenki úgy viselkedik velem ahogy akar... valami középút volna a legjobb.
2014. máj. 18. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de megvertem három alakot akik ok nélkül lehülyéztek meg stb...
2014. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sowilo ***** válasza:

Ez a nem hallom meg amit mondanak módszer azért nem működik, mert aki köcsögöl veled, az tudja nagyon jól, hogy igenis meghallod amit mond, csak mivel nem teszel semmit ellene, ezt úgy értelmezi, hogy legyőzött, becsicskultál neki, és annál jobban fogja mondani a magáét.


A kisugárzásodat kell fejlesztened. Meg kell tanulnod szavak nélkül visszapattintani a kötözködést a feladónak. Képzelj el egy magabiztos embert, akinek beszól egy gyökér, viszont a beszólás nem éri el a kívánt eredményt, így a gyökér saját magát égeti le. Na, azzá az emberré kell válnod. Fejlesztened kell a kisugárzásodat, aminek része a mozgás, a mimika, a társaságod, a státuszod a társaságodban, a testtartásod, az öltözködésed, és kb. minden, ami te magad vagy.


Ez sokszor kemény munka, és sokan lusták erre = verekedés.

2014. máj. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsó vállaszolóval, szerintem is igy van. Viszont nem értem hogy mit értesz az alatt, hogy olyan kisugárzásom legyen. Gondolom agresszivebben nézzek rá, anélkül hogy nekiugorjak.
2014. máj. 20. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Nem süllyedek le az ő szintjükre :).
2014. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sowilo ***** válasza:
nem...
2014. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!