Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányoknak utcai mezítlábaskodá...

Lányoknak utcai mezítlábaskodás való vagy nem?

Figyelt kérdés
Egy nemrég megjelent kérdés párja :)
2014. máj. 14. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Mire gondolsz? :S

Mezítláb mászkálni? Vagy mezítláb felhúzni egy szandált vagy papucsot?

2014. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mezítláb mászkálni
2014. máj. 14. 10:13
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem jó ötlet. Ki tudja mikbe lépsz bele???
2014. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem mászkálnék mezítláb. :)

Ha megyek valahova koszos lesz a lábam, vagy belelépek valamibe, megvágom magam.

De olyan már előfordult, hogy buli után le kellett venni a cipőmet, mert nagyon fájt a lábam. Annyi belefér :)

De nappal nem mennék mezítláb suliba vagy munkába :)

Egyébként otthon, kertben jó lehet.

2014. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok se nő se lány, de inkább nem. Ki tudja hogy mibe lépsz bele. Lehet hogy pont odavizeltek vagy buli után valaki oda dobta ki a taccsot, illetve egyéb ismeretlen dolgok lehetnek ott. Törött üvegszilánkokról és egyéb éles/hegyes tárgyakról nem is beszélve.
2014. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk tele vannak az utcák széttört sörös/borosüvegekkel, szóval szerintem nem túl praktikus dolog.
2014. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek mezítláb mászkálni. Persze városban nem lehet. Mert vagy tele összetört üvegekkel az utca, vagy annyira felforrósodik az aszfalt, hogy rá sem lehet lépni. Falun, erdőben viszont szeretek cipő nélkül rohangálni, nem zavar senkit. Nem tudom, illik-e egy lánynak ezt csinálnia. Mármint kiskorában gondolom rendben van, ha a fiúknak lehet, akkor a lányoknak is meg kéne engedni. Idősebb korban meg, hát addigra lehet, illik kinőni, bár nekem nem sikerült teljesen. :D
2014. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk szeretik a lábakat.
2014. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Természetes, kényelmes és jó. Kis odafigyeléssel minimálisra tehető a sérülés veszélye. :)
2014. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te ilyen tapasztalt vagy? :) ha igen mesélhetnél a tapasztalataidról...
2014. máj. 19. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!