Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Panellakó mennyire hangoskodha...

Panellakó mennyire hangoskodhat nappal és este?

Figyelt kérdés
Lehet-e az ellen panasszal élni (ha igen, hol?), ha hosszú órákon át hangos zenét hallgat és megállás nélkül csapkodja az ajtókat?
2014. máj. 14. 19:46
 1/6 anonim válasza:
Ki kell hívni a rendőrt neked és többi szomszédnak is mert 1 feljelentés nem feljelentés ha többen hívják egyszercsak kimennek ha utána megint csinálja megint mindenkinek hívnia kell nemtudom pontosan vagy 2x de 3x már biztos megbüntetik és lehet hogy még a kiszállást is meg kell fizetni. Az ajtó csapkodásra aligha de ha tényleg túl hangos a zene akkor arra midnenképpen. Budapest?
2014. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Budapest..

De itt minden lakó fél, mert 2méteres az ember. Csak én, egyedülálló nőként merek neki beszólogatni. De ez kevés..

2014. máj. 14. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nappal biztos nem megy ki a rendőr ezért,nézd meg a lépcsőházi szabályzatot vagy kérdezd meg a közös képviselőt mit tud tenni.
2014. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A házirend szerint csak úgy hallgathatja, hogy az ne zavarja a szomszédokat. A közös képviselő még az év elején kijelentette, hogy elzárkózik mindennemű vitától, oldják meg a lakók egymás közt.
2014. máj. 14. 20:17
 5/6 anonim válasza:
Közös képviselőt le kell váltani a rendőrt pedig akkor is kihívni egyrészt nem kell tudnia a formának hogy ki volt másrészt azért mert 2 méteres megöl mindenkit??
2014. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyértelműen tudni fogja, hogy én voltam, hiszen senki sem mer beszólni neki. Nem hiszem el, hogy másokat nem zavar a viselkedése.

"Közös képviselőt le kell váltani" -- tele van nagyival a ház, akik valamiért mellette állnak, pedig az égvilágon semmit sem tesz a házért, csak a rengeteg kiadást olvassuk az év végi kimutatáson, amit a közös költségből sikerült fedezni. Én nem tudom hogy van ez, de itt mindenki hallgat és beletörődik mindenbe. Nem értem..

2014. máj. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!