Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyik baratomnak sampont es...

Egyik baratomnak sampont es egy egy dezodort adtak karacsonyra, illik ezt?!

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én sose adnék, de van egy ilyen szokás. Rendszerváltás környékén ezek még luxuscikknek számítottak vagy valami ilyesmi. Kávé számomra ugyanez a kategória.
2014. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne? Legalább hasznos ajándék... :D
2014. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul nyáron??? :O
2014. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl fantáziadús, rokonok szoktak ilyesmit. Legalább gondoltak rá. Az ember mosolyog, megköszöni aztán annyi. Nekem fejtörést szokott okozni az ajándékvásárlás, biztos én is mellélövök néha, azért az ilyesmit igyekszem kerülni. Szerintem az ajándékozásnál jobb érzés, ha az ember tényleg meg tudja lepni az illetőt valamivel, ezért nem szoktam 'vicces' (és teljesen használhatatlan) dolgokat sem venni.

Attól még van ilyen. Pénz kérdése is, mondjuk 1000 ft-ból nehéz értelmeset venni.

2014. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, szoktak is lenni ilyen ajándékcsomagok, áruházakban.
2014. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen fantáziátlan ajándékokról mindig az jut az eszembe, hogy ez egy burkolt üzenet az ajándékozó(k) részéről: büdös vagy, fürödjél, vagy legalább fújd be magad, hogy ne érezzük a szagodat. :-)
2014. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!