Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Karácsonyra mennyi pénzt...

Karácsonyra mennyi pénzt illik adni?

Figyelt kérdés
Na szóval: Az idén úgy döntöttem hogy karácsonyra pénzt kérek, kérdezték a szüleim hogy mennyit. Azt mondtam hogy annyit amennyit rászánnak. Közepes, átlag család vagyunk, semmi extra. Mire számíthatok, mennyi pénzt kapnék?
2010. okt. 11. 22:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem úgy 5000-10000ft körül.
2010. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cass90 ***** válasza:
Nos, én karácsonykor a legkisebb apróságnak is örülök, ilyeneken nem szoktam gondolkozni, hogy vajon mennyit kapok.
2010. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 8-10 ezer Ft-ot.
2010. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is 5 és 10 között de véleményem szerint jobb az olyan ajándék ami nagyon személyes és egyedi amit mástól kapsz h később emlékezetes legyen a karácsony! Nálunk is volt ilyen h anyukáméktól pénzt kértem és mikor megkérdeztem h ők mit kérnek azt mondták szűkösen vannak úgyh nekik is jól jönne a pénz, amiből végül az lett h a különbözetet megkaptam(váááá), nem volt vmi érdekes így sztem jobb normálisan ajándékozni!
2010. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!