Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire divatos manapság...

Mennyire divatos manapság férfiaknál a "Kezét csókolom"?

Figyelt kérdés
Tegnap a Sparban hallottam a pénztárnál, hogy egy férfi így köszönt el a kasszás hölgytől és kicsit megütötte a fülemet, pedig nem volt öreg a férfi. Mi a véleményetek?

2014. jún. 23. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én mindig csak Csókolom-mal köszönök ... pl a tini eladólánynak is


de a Kezétcsókolom mindig tetszett, csak nem állt rá a szám ... úriemberektől még ma is hallani

2014. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom ha ezt hallom!Akár nekem köszönnek így,akár másnak.Nagyon tetszik!
2014. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én minden 16 évesnél idősebb ismeretlen nőnek így köszönök.

17 éves fiiamat is erre próbálom szoktatni. De azért be kell látni, hogy ehhez a fajta galantériához "kell a kilóméter". Mint ahogy a zakó alá is kell az ember, 42 kilós kétesfél méteres kanyhallókon nem áll rendesen.

2014. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Őszödi Ferenc ***** válasza:
51%
Hát egy mai nyikhaj zselélegény szájából röhejes. Egy férfi szájából viszont megtisztelő és tiszteletet parancsoló.
2014. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Frappáns,egyszerű, udvarias. Szeretem ha így köszönnek !
2014. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!