Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon gáz ha álmomban elfingt...

Nagyon gáz ha álmomban elfingtam magam és arra keltem fel pont, míg a párom közben fent volt és filmezett? Biztosan hallotta, de nem mondott semmit és azóta sem hozta szóba

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 15:53
 1/8 A kérdező kommentje:
17/L
2014. júl. 5. 15:54
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

A fingás természetes életjelenségünk.A nők is finganak.A lányok is finganak.Mindenki szokott fingani.

Azt meg,hogy álmodban mit teszel,azt nem tudod kontrollálni.

A barátod lehet,hogy mégsem hallotta.

Nekem a volt barátom járt így,csak én is ébren voltam,és röhögtünk az egészen,mert természetesnek gondoltuk,hiszen az is.

2014. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztosan hallotta, mivel en is akkor keltem fel valamiért pont :D korábban visszatartottam és aztán már nem kellett, meg el is aludtam
2014. júl. 5. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha hallotta se tulajdonít neki jelentőséget. Most hogy honzá egyébként is szóba? :D
2014. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Velem is előfordult már biztos nem egyszer, én csak egy esetről tudok, amit a párom reggel mesélt, hogy arra ébredt hogy jó hangos volt és utánna még szellőztetnie is kellett, én meg olyan voltam, mint a mormota. Még ma is elpirulok, de megesik az ilyen.
2014. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hm, lehet :D egyebkent 5 honapja vagyunk egyutt, es tenyleg nem olyan aki nagy ügyet csinál belőle, csak én érzem valamiért gáznak - szó szerint :D
2014. júl. 5. 16:53
 7/8 anonim válasza:
76%
Nem nagy ügy. Mindenki szokott, te is ember vagy. Egyébként meg erre csak kétféleképpen lehet reagálni: vagy nevettek rajta együtt, mert természetes, vagy nem hozza szóba, mert egyébként az illetlenség lenne (utólag szóba hozni meg pláne). Mi mindig úgy teszünk, mintha nem hallottuk volna meg egymást. :) Így senkinek sem kellemetlen. Olyan, mintha csak köhögött volna a másik, nem csinálunk nagy ügyet belőle.
2014. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért nem szólt érte mert ellentámadást tervez, amivel bosszút áll amiért ráfingottál. Szerintem minél előbb menekülj, amíg még nem késő!!!
2014. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!