Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kondiban több visszajárót...

Kondiban több visszajárót adtak a kelleténél, kicsit frusztrál, de mi legyen? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Tegnap kifizettem 6000 ft-ot kondi bérletre de viszont a férfi 5000-el többet adott vissza. Én csak otthon vettem észre és gondoltam egye fene, szerencse, megtartom. De viszont ma megkérdezte, biztos nem adott e vissza rosszul mert pont utánam úgy emlékszik hogy 5000-el többet adott. Én azt mondtam nem tudom, majd megnézem, de kicsit félek hogy mégis lebuktam :S Így már kb lopásnak számít, a másik meg hogy arabok és kitudja azok mit tudnak csinálni 5000-ért :D Szerintetek adjam vissza holnap? Ti mit tennétek? (Pedig olyan jól lenne ez az 5-ös... :S)

2014. júl. 19. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Add vissza szerintem. Jobb a lelkiismeretednek is. Na meg ha oda jársz/fogsz akkor inkább maradj meg becsületesként.

És ha kamera van és felvette? Inkább add vissza.

2014. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy árat kellene fizetni azért az "5"-ért,ezért inkább add vissza most,amíg lehet!
2014. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Túl nagy árat? :D Mi lenne az? Úgy gondoltam amúgy, hogy megmondom neki hogy nem emlékszem erre hogy rosszul adott vissza, de ha mutat valami olyat ahová felírta a mínuszt, visszaadom.
2014. júl. 19. 17:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
add vissza, simán tudhatják, hogy te voltál, közben meg minden nap oda jársz...
2014. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz, áhh visszaadom mert heti 3x járok oda edzeni, meg nem akarom a balhét mindig vannak ott vagy 10en :D
2014. júl. 19. 18:07
 6/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy add vissza, hiszen így tisztességes.

Vagy ez már nem is számít?


Amúgy nyilván csinálni semmit sem tudnak, de a véleményük meglesz rólad, és egyértelműen problémát okozol annak, aki hibázott, mert le fogják vonni a fizetéséből.

2014. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hidd el, én elég tisztességes ember vagyok sohasem loptam, nem is csaltam, de az ilyen nagyon ritka :D Át se néztem a pénzt, mondom hogy otthon jöttem rá, de sztem visszaadom, még alszok rá egyet :D
2014. júl. 19. 19:18
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia !


Igen ad vissza ezt a becsületes.

2014. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem vártam volna, amíg ők kérdezik, magamtól visszavittem volna, amint kiderült számomra, hogy rosszul adtak vissza. Nekem ez a természetes. Ráadásul általában nem a tulajdonos ül ott, hanem egyszerű alkalmazott, és az ő fizetéséből vonják le a végén. Ha te lennél a másik oldalon, mit gondolnál az egészről?
2014. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom hogy ez egy igenis nehéz munka és tanuljon meg számolni ha pénztárosnak megy. Még diák vagyok és most nyáron gyárban dolgoztam és ott minden kis apró hibáért nagyon lebasztak. De megtanultam figyelni és ennyi. Sajnos ez van, ha ezt nem tudná korrigálni mindenki átbaszná.
2014. júl. 19. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!