Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » NUdista strandon mik a megenge...

NUdista strandon mik a megengedett dolgok?

Figyelt kérdés
Érdekelne az hogy elmenjek egyszer nudista strandra, de nem tudom hogy miket lehet ott. Mindenki pucér ugye a férfiaknak merevedés stb. Mar olvasgattam hogy ilyenkor jobb eltakarni .... . NA DE: Mondjuk fekszek a lepedőn odajön egy nő megismerkedünk ... és ott szabad lenne neki vernie a péniszem vagy ilyenek vagy ez tilos. Vagy van olyan nudista strand ahol lehet szexelni és van olyan ahol nem?

2014. júl. 31. 00:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Levetkőzni
2014. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
ez nem swinger klub :D nem hiszem, hogy jól veszi ki magát hogy publukba ott dugtok :D szerintem azt azért nem kéne csinálni.
2014. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:
91%

pucérkodás

napozás


szex stb nem

2014. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

nyílvános helyen semmiképpen nem lehet.

de ismerkedni, gondolom, lehet.

2014. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
láttam videókat, jó persze direkt forgatnak szex videót sok sok emberrel mintha nudiznának, de elgondolkoztam hogy lehetne e. Most ha engem nem zavar meg a csajt se akkor miért ne érezhetnénk jól magunkat?
2014. júl. 31. 01:06
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert másokat ez zavar és lehet hogy nem kíváncsiak rá? :D Meg ez amúgy is privát dolog...
2014. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Andizsuzsi ***** válasza:
99%

"Most ha engem nem zavar meg a csajt se akkor miért ne érezhetnénk jól magunkat?"


Megismerkedtek, hazamentek,. beteszitek az ajtót, és azt csináltok, amit akartok.

2014. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

Hivatalos nudista strandon a szex tilos (a péniszverés is)! Az nem szexhelyszín, hanem a kulturált napozás helye, ahova kisgyerekes családok is járnak! És másokra nem tartozik, hogyan szexelsz! Nem azért vesznek oda belépőjegyet!

Ha szexelni akarsz, akkor bérelj szállást a kempingben, és csináld ott, vagy esetleg intézd el a kocsiban.

Lehet, hogy egyes nudizásra is használt nyilvános partszakaszokon ez néha előfordul, de a magyarországi strandokon (amit valaki üzemeltet), ott ez - a házirend megsértése miatt - kitiltással jár! (Esetleg még büntetőjogi vonzata is lehet, de ebben nem vagyok biztos.)

2014. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kqwert Gábor ***** válasza:
97%

Az ilyen strandoknak is van házirendje, amit belépéskor olvass el, ha bizonytalan vagy, mit lehet és mit nem. Jó esetben fent van a neten is.

Másokat fotózni, feltűnően bámulni, szexelni, maszturbálni tilos. Romantikus összebújás, kis csókok, simogatás, a másik nemi szervének megérintése még belefér.

2014. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A nudista strand olyan, mint egy normális strand, csak a ruha-ruhátlanság fel van cserélve. Értsd: ott pl. illetlenség fürdőruhában lenni.


Na ezek után ha nudistrandon elkezdesz szexelni, vagy NAGYON látványosan bámulni, vagy pcsödet verni, az kb. ugyanolyan bunkóság és undorító, mint bármelyik strandon.


Ha erekciód van? Hát istenem, így működik a természet, az lehet 1 normál strandon is, és a fürdőruha sem rejti el túlságosan (sokan pl. ezért vesznek fel boxeralsót a fürdőnadrág alá). De azért nem illik látványosan közszemlére tenni, mutogatni, stb.

2014. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!