Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Újpesti nudista strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mészi.Csaba kérdése:

Az Újpesti nudista strandon volt már valaki innen? Vélemény? Tényleg csak meleg pasik járnak oda? Most tervezem, hogy megyek, de ha ez a helyzet kihagyom. Jó lenne tudni. Köszi.

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Újpesten van nudista strand?
2014. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam már róla. Újpest Palotai sziget.
2014. júl. 18. 21:33
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
én már régóta el szeretnék menni egy nudista strandra csak úgy kíváncsiságból... 17/f
2014. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én egy nemmeleg pasi vagyok, ha te sem vagy meleg, akkor kimehetnénk együtt és akkor a bözik nem próbálkoznának mert párnak néznek :-) (Amúgy tényleg gáz, ha ilyen helyen melegek nyomulnak.)
2014. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én a jövöhéten terveztem,hogy kimegyek. Mivel vidéki vagyok és akkor leszek pesten. De ha tényleg csak melegek járnak oda,akkor szerintem keresek másik helyet. Utálom,mikor egy pasi stíről,miközben veri:( És szerintem ez akkor is megtörténne ha párnak néznek minket. De,ha tudsz olyan helyet ahol nincs,vagy kevés a meleg,akkor mehetünk együtt. De csak ha heteró vagy:)
2014. júl. 21. 12:45
 6/12 anonim ***** válasza:
menj Lupára ott van homo és hetero rész is
2014. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Luppa felejtős, vadnudi minden hátrányával, nyomulós melegekkel, kukkolókkal textiles vizirobogósokkal... 5-6 éve még azt mondom jó volt hétköznapokon amikor még nem jártak ki sokan, de most már úgy rossz ahogy van. Napozni talán még lehet, de hogy pihenni közben nem fogsz tudni, az biztos.
2014. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

#7


A jetskisek kutyát nem zavarnak, a bzik abszolút nem nyomulnak és lehet menni olyan helyre is ahol nincsenek bzik. Kukkolók valóban vannak és mindig is voltak. Akit az zavar az költsön benzinre és menjen Dél1házára

2014. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem nem tudsz olyan nudis szabadstrandot ahol nincsenek kukkolók
2014. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki délegyházára.
2014. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!