Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nőként merjek kezdeményezni...

Nőként merjek kezdeményezni egy számomra nagyon vonzó férfinál?

Figyelt kérdés

Nem régen ismertem meg, beszélgettünk is párszor, de mélyebben sajnos nem volt alkalmunk ismerkedni. Nem tudom elfelejteni, az első pillanattól kezdve azt érzem, hogy nekem közöm lesz hozzá, fogalmam sincs miért, mert alapvetően nem vagyok egy hirtelen, érzelem vezette típus.

Személyesen már semmilyen apropó kapcsán nem fogunk találkozni, így online kéne felvennem vele a kapcsolatot, de bizonytalan vagyok. Nem tudom mit írhatnék, és félek a visszautasítástól, ugyanakkor bánnám, ha nem tenném meg. Mennyire "ciki" ez manapság? Elsősorban férfiak, ti mit szólnátok, egy nem rámenős, de érezhetően ismerkedős levélhez? (ő kicsit visszafogottabb, zárkózottabb típus)

Elnézést a kategóriáért, itt talán nagyobb eséllyel kapok felnőttektől választ.


2014. aug. 1. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Mindenekelőtt olvasd el az Anyegint. Azután át kéne érezni, mennyire illuzórikus ez..

Я к вам пишу – чего же боле?

Что я могу еще сказать?

Теперь, я знаю, в вашей воле

Меня презреньем наказать.

Но вы, к моей несчастной доле

Хоть каплю жалости храня,

Вы не оставите меня.

2014. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindenekelőtt olvastam az Anyegint. Sajnálatomra oroszul nem, de magyarul többször. Ez nem válasz a kérdésemre.
2014. aug. 1. 19:12
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

1eske szerinted ki a fene érti ezt? Még a fordító sem bír el vele..


A lényeg ,hogy igen,nagyon is bejön ez a férfiaknak,főleg ha ,ahogy írod ,zárkózottabb ember. Lehet ő nem merne nyitni ,de ha óvatosan jelzed ,hogy szabad a pálya akkor nyit feléd. Nincs semmilyen szabály ,hogy nő nem kezdeményezhet,főleg manapság gyakran elő is fordul. Csak ne legyen bunkó és közönséges a nő kezdeményezése.

2014. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez az Anyegi témába vág, de tényleg... Én is egészen megvilágosodtam tőle, köszönöm :DDD


Kedves kérdező, én ugyan nő vagyok, de szerintem írj neki! Mit veszíthesz, pláne online?! A legrosszabb esetben is azt írja legfeljebb, hogy nem kíváncsi rád, persze vmi indokkal, pl. felesége van... aztán lehet, hogy tényleg van :( Írj neki, találj ki egy frappáns indokot, és az is lehet, ő is ugyanúgy érez irántad, egy találkozás után is, mint te, ő iránta :)

Sok sikert, és hidd el, ettől még nem fog rámenős nőnek nézni :)

2014. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az Anyegin témába vág, ha azt vesszük. Ott a nő vallott szerelmet. Jól felsült vele. De nehogy már a 200 évvel ezelőtti erkölcsök szerint döntsön a kérdező :D


Egyszer életemben kezdeményeztem. Nem lett a dologból semmi, de nem bántam meg, legalább nem élek bizonytalanságban, hogy mi lett volna, ha bátrabb vagyok...

2014. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorító válaszokat. Már csak ki kell találnom mit írjak...:) Köszönöm szépen!
2014. aug. 1. 19:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy írni merj neki, mert még mindig a sötét középkorban élünk, és megköveznek érte, vagy máglyán égetnek el!


De most tényleg! Miért ne kezdeményezhetnél? Mindenki fél az elutasítástól.

2014. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Én nem tenném. Az ilyen leveleket a férfiak nem veszik komolyan. A filmekben persze gyakran a nő kezdeményez, de a valóságban ritkán értékelik ezt a férfiak. Legalábbis ha komoly kapcsolatra vágysz.

Persze ha csak egy "ártataln e-mail" akkor az más..

2014. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

"Az ilyen leveleket a férfiak nem veszik komolyan."

De jó, hogy ezt így az összes férfira kijelented.


"valóságban ritkán értékelik ezt a férfiak"

A valóságban ritka maga a jelenség is, hogy a nő nyíltan kezdeményez.

2014. aug. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Egyszer hasonló szituácioóban voltam, csak hapsiként (én is zárkózott típus vagyok), azóta is bánom, hogy nem tettem meg.

Ha javasolhatom: NE szalasztott el a lehetőséget!

Utalja rá a levélben, hogy valami megfogott benne és szívesen ismerkednél vele.

2014. aug. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!