Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tegnap eszméletlen részegre...

Tegnap eszméletlen részegre ittan magam és iszonyúan szégyenlem amiket tettem és sajnálom mert volt akiknek bántó dolgokat mondhattam. Szerintetek hogy kérjek bocsánatott? Már rengetegszer kértem meg is bocsájtottak de a bűntudat nagyon bennem van.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szégyenlem magam:s És mindent amit tettem.

2014. aug. 14. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle.
2014. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Állj azok elé akiket megbántottál, és kérj bocsánatot. Ennyire egyszerű. És soha többet ne igyál, egyike vagy azoknak akiket állattá tesz a pia.
2014. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ihatsz,de mikor már érzed,hogy itt elég (inkább ez előtt),hát HAGYD ABBA.

Eszméletlenre ne idd magad.

Kérj csak bocsánatot,látszani fog rajtad,hogy őszinte vagy.

2014. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Hát tanultam is belöle rendesen.
2014. aug. 15. 00:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, utólag már nem tudod visszacsinálni, így annyit tehetsz, hogy őszintén bocsánatot kérsz, és többet nem iszol ennyit.


(Egyébként a közvélekedéssel ellentétben a pia nem tesz állattá. Nem változtatja meg a személyiségedet, csak feloldja a gátlásokat. Ergo, amiket józanul nem mernél kimondani, megtenni, azt most megteheted. Természetesen nem azt mondom, hogy tudat alatt egy állat vagy, és ez most tört ki, de ez az alkalom arra is jó lehet, hogy átgondold, miért jött ez ki belőled, és miért viselkedtél így. )

2014. aug. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van akinél feloldja a gátlásokat, és van aki gátlástalanná válik. Ez utóbbiak kifordulnak önmagukból, némelyek csak szimplán parasztok lesznek, némelyek meg elverik az asszonyt. Erre mondják, hogy állattá válik.
2014. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Olyan a világon nincs, hogy valaki józanul szereti, tiszteli a feleségét, részegen meg elveri. Nincs az a pia, ami ilyen viselkedést okoz. Max akkor, ha kábszerezik is mellé, és azt haluzza, hogy baltával jön felé az asszony De az meg már más tészta.
2014. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!