Normális? Ciki?

Figyelt kérdés

12 vagyok, az osztály kedvence, nem egy ördög, de szeretek hülyeségeket csinálni...stb. Szóval: Nem merek káromkodni, csak annyit merek mondani, hogy köcs*g. Az ősszel viszont LMFAO koncertre mennék, tehát ott énekelnem kéne, de ott vannak a szövegben ronda szavak is. Tehát: Mit csináljak, hogy merjek rondább szavakat is mondani? (Nem azt akarom, hogy minden 2. szavam ronda legyen, csak így mindenki bénának gondol)Ez normális? Vagy Ciki?

Rendes válaszokat kérnék, és nem kellenek az oltogatások, h miért megyek koncertre...stb.



2012. márc. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt nem fognak beengedni koncertre, max sp-re...


Tehát felesleges ezen gondolkoznod.

2012. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:S mindegy. Attól még... nem akarom, hogy bénának gondoljanak.
2012. márc. 24. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A magyar nyelv bővelkedik szóvirágokban, melyekben egyetlen trágár szót sem lehet felfedezni, mégis arcpirítóak :)

Használd eme nyelvi kincseket!

Tanulj egy mestertől:

http://www.youtube.com/watch?v=AnzEWNUZYNE

2012. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nézz Mounika-sót a Youtube-n, ott biztos tanulsz 1-2 cifra szót
2012. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
LMFAO-magyarul tolja?? Az nem semmi!
2012. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hi!Én is 12 éves vagyok és lány.És szerintem bocsi de ez naon ciki . A szigeten most agusztus 12. is lesz egy lmfao koncert és belehet menni csak kisérővel én ott leszek vagyis én csak kívűlről halgatom mert olyan tömeg nyomor van ott . Én sokat szoktam csúnyán beszélni . Meg még az lmfao nemhinném hogy magyarul énekli pl a Sorry for party rocking-ot :P
2012. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!