Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen egy atlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy atlagos normalis élet? Ugy ertem 0-3 otthon 3-6 ovi de pl mikor "illik"menni melozni? Mikor legyen az elso kapcsolata? Hany kapcsolata legyen? Mikor menjen ferjhez? Sport valami kell e egy normalus életbe?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Most nem tudom eldönteni, hogy a születendő gyereked életét akarod beszabályozni előre, és meghatározni mi legyen, vagy csak egyszerűen annyira buta vagy, hogy szerinted erre születhetnek értelmes válaszok...

Ezek a dolgok nem illendőségen meg normalitáson múlnak. Elég sok tényező alapján dőlnek ezek el, egyénenként teljesen különbözőek lehetnek, és ettől még nem lesz valaki kevesebb, és a másiknak meg nem ettől lesz normális élete... istenem, nagyon hülye vagy.

2014. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tökmindegy, boldog legyél és ne árts másoknak

de én úgy képzelem el az enyémet hogy amint végzek a sulival(21-22 évesen) menjek is egyből melózni,20-as éveim közepefelé megszeretnék állapodni,30 éves korom közelében már gyerek is jöhetne ha van ház:) és egy kocsi se ártana....aztán dolgozgatni,családdal lenni, nem akarok túl sokáig élni...szerintem 70 év elég, onnantól kezdve úgyse tudnék mit csinálni

de gondolom még változni fog hogy mit akarok és mit nem elvégre még fiatal vagyok :)

17f

2014. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Az emberek többsége szürke életet él.


Tanulnak, érettségi, szerelem, esetleg fősuli vagy egyetem de ezt nem mind. Esznek isznak, van aki bulizik , majd eljön az idő mikor dolgoznak van aki már 19 évesen van aki csak 24-26 évesen.

Majd esetleg találnak párt, fiatal koruk egyszer véget ér jön a gyerek házasság de az sem biztos majd nagyrészt már csak a munkából meg az otthonlétből áll az életük és egymás agyára mennek.

dolgoznak - hazamennek - esznek fürdenek -tv-znek - néha nagyritkán szex - majd tv és alvás majd ez megy szombatig.

Szombaton alszanak főznek esznek pihennek esetleg bevásárolnak.

2014. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem már születése előtt add el az ártatlanságát egy arab sejknek.
2014. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem neked kell meghatározni, hogy mi mikor legyen az életében, hány kapcsolata legyen, és mikor menjen férjhez...
2014. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!