Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csendes visszafogott,...

Egy csendes visszafogott, átlagos lányhoz milyen pasi illik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cicababa, olyan szürke átlagos vagyok. Csendes, visszahúzódó. Nekem a "menő" pasik tetszenek, akiknek van önbizalmuk. Nem azért mert extra jóképűek, csak vagányabbak, vonzóbbak. De nekik a cicababák tetszenek.

Tetszett már visszafogottabb fiú is, de nekik sem tetszem, meg mintha nem is mernének az ilyen fiúk közeledni.


Milyen típus illene egy ilyen lányhoz?


2014. jan. 14. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
egy kicsit csendesebb, humoros srác :)
2014. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok fiúba.
2014. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az ilyen lányok mindig is jobban tetszettek, mert én is el vagyok magamban és én is inkább vagyok visszahúzódó, mint nyomulós.


Az ilyen emberek gyakran művészi jellemzőkkel bírnak, így keress egy zenészt, grafikust, valami ilyesmit.


44/F

2014. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

A menőbb srácok többnyire a magabiztos lányokat szeretik..

Szóval egy kicsit visszafogottabb, nyugisabb fiút keresnék. :)

2014. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csendes, visszahúzódó, félénk vagyok, bár én szeretek csinosan, nőiesen öltözni, ilyen téren nem mondhatnám magam szürkének.

A párom magabiztos, vicces, beszédes, olyan, aki szinte minden helyzetben, társaságban feltalálja magát. Egyet kivéve mindig ilyen pasikat választottam. A hozzám hasonlóak nem illettek hozzám, nem sikerült velük jó kapcsolatot kialakítani.

2014. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem is tudom.

Barátságban a csendes, nem feltűnősködő embereket kedvelem. Az ilyen nagyszájú, állandó szereplőket nem.


Viszont pl van a munkahelyemen egy srác. Ő olyasmi típus mint én, mármint gondolkodásra. Ő is ilyen visszafogottabb stb. mondjuk sokat tudok vele röhögni, de mégsem tudom vele el képzelni hogy legyen bármi is, mert nem vonz. Pedig nem csúnya ahogy nézem. Csak hiányzik belőle valami vonzalom.


De tetszett már olyan is aki eleinte nem is érdekelt, aztán nem okozott neki gondot hogy megszólítgasson, vagy odaszóljon valami poént, meg ő ilyen vicces típus volt. És hiába hogy nem volt jóképű, tetszett.


De tetszett már olyan is akit mikor először megláttam elájultam hogy milyen jó pasi, mert nagyon jól néz ki, nekem ő az az álompasi külsőleg. És látom rajta hogy ilyen kis flegma picit, meg olyan hogy kis bíztatásokat ad, aztán meg elvesz belőlük, de mégis vonz nagyon. Na hát őt sem kell félteni, a szöveg nála is megvan.


Szóval engem a nagyszájúbbak vonzanak, de ők nem vesznek észre.

2014. jan. 14. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:

"Barátságban a csendes, nem feltűnősködő embereket kedvelem. Az ilyen nagyszájú, állandó szereplőket nem."


Én is így vagyok. A férjem viszont mondhatni elég "nagyszájú". :D Az ilyen típus vonzott mindig, hiába is próbáltam beleszeretni szelídebb, szolidabb srácokba. :)

2014. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Puding próbája az evés. Erre a kérdésre csak akkor kapsz választ ha ismerkedsz ilyen és olyan pasikkal is.


Engem a tüzes, szenvedélyes lányok vonzottak, volt 2 ilyen kapcsolatom, de mindkettő katasztrófa volt :-) Volt ennek teljes ellentéte is: olyan lány, aki sakkversenyt nyert, de semmi szenvedély nem volt benne. Azért hozzáteszem a maga módján mindegyiket szerettem, de arra jöttem rá h a legjobb az arany középút.


Legyen érdekes a másik számodra és a jó oldalad hozza ki belőled. Ez a legfontosabb!

2014. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!